хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Як не буде мера,то й отримаєте х.ра.


Новости Киева - выборы мэра Киева - услуги ЖКХ - Общее дело: В Киеве завершена подготовка к бойкоту коммунальных платежей
  Загальна справа: "Бойкот повинен стати відповіддю на відмову влади призначати вибори."
 Фото прес-служби Спільна справа.

Цивільний рух Загальна справа завершила формування ініціативних груп, відповідальних за організацію бойкоту комунальних платежів в Києві, який повинен стати відповіддю киян на відмову влади призначати вибори мера Києва і Київради.

Ініціативні групи сформовані в усіх районах столиці. На загальних зборах, що відбулися в суботу, 13 квітня, в Шевченківському районі Києва, було прийнято рішення висунути владі наступний ультиматум : непризначення виборів в Києві до 19 квітня 2013 автоматично означатиме запуск механізму по організації масової відмови киян платити засоби за комунальні послуги, повідомляє прес-служба руху.

На початку квітня Загальна справа виступила з ініціативою Немає виборів - немає платежів!.
"Якщо вони не призначать вибори Київського міського голови і Київської міської ради, я пропоную: перше - бойкотувати комунальні платежі. Немає виборів - немає платежів. Друге - якщо вони не призначать вибори, ми їх самі проведемо. Виберемо собі міського голову і міську раду і будемо їх триматися ", - заявив координатор руху Олександр Данилюк.

Я вирішив,як мінімум цей квартал не платити,а там подивимось.Нехай пеню нараховують,хрен з ними.Почухаються без грошей,може допоможе прискорити вибори.
Прохання до всіх,максимально поширити цей заклик.

40

Коментарі

114.04.13, 22:40

А ті сволочі тобі світло за неуплату обріжуть, воду перекриють і так далі....

    214.04.13, 22:55

    Вихід - Ляшко з інструментом.....

      314.04.13, 23:01Відповідь на 1 від РибачОК

      А ті сволочі тобі світло за неуплату обріжуть, воду перекриють і так далі....Воду та газ не перекриють,бо спільні стояки,а за електрику можна платити окремо.Ось їм

        414.04.13, 23:06

        Молодці, хороша акція
        Головне - дієва

          515.04.13, 00:00

          Я підтримаю!

            Гість: ZlaTitka

            615.04.13, 01:36

            Я вже давно над тим думала.
            Як не буду платити за комуналку, то жеківці теж підуть мітингувать, а як буду платити, фіг їх витягнеш..

              715.04.13, 08:46

              Вони на вас судові справи повідкривають.....Квартири підуть під арешт....

                анонім

                815.04.13, 08:56Відповідь на 1 від РибачОК

                А ті сволочі тобі світло за неуплату обріжуть, воду перекриють і так далі....Якщо це буде масово -- ніфіга не зроблять, просто встигати не будуть. А якщо самі мешканці з кожної спроби будуть гвалт вчиняти, то точно обрізати і перекривати не вийде.

                  анонім

                  915.04.13, 08:58Відповідь на 7 від БілаКоролева

                  Вони на вас судові справи повідкривають.....Квартири підуть під арешт....Так це класно -- уяви сотні тисяч справ в суді. Це скільки років вони розглядати усе будуть?

                    1015.04.13, 09:09Відповідь на 9 від анонім

                    Не переживайте ,розглянуть бистро.Тепер ментів більше,ніж простого люду.Світло ,воду відключать,як мені.....Коли писала свої замітки.ГНИДИ МУСОРА,СБУ,ЕЛЕКТРИКИ---долбані УРОДИ.Тамвсі свої,все куплено.......Навіть на роботу влаштуватися не можу.......

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна