Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Колесніченко втрапив в халепу.

uhmylka Вседозволеність і безкарність представників влади так «дістала» народ, що нормальне виконання своїх службових обов'язків співробітницею авіакомпанії Air-Onix Юлією Поніжаніною, яка відмовилася пустити Колесніченка на рейс до Сімферополя за посвідченням депутата, зробило її героїнею.

Ось тільки деякі коментарі, залишені користувачами на сторінці Поніжаніної «ВКонтакте»:

«Юлия, Вы героиня нашего времени!!!! Закон один для всех, в том числе и для депутатов. Не бойтесь никого, страна за Вас!!». «Ви влаштували свято для країни - поставили на місце це совкове опудало!!! =) Я Вам висловлюю слова підтримки». «Ваш вчинок заслуговує на повагу та має слугувати прикладом для інших. Тримайтеся, борітесь! Навіть якщо цей іуда зробить так, що Ви втратите роботу - знайте, це тільки початок чогось нового і кращого у Вашому житті». «Мы Вас в обиду не дадим! Молодец!!!»

Бажання народу поставити на місце вкрай знахабнілого виродка Колесніченка "породило"  чутки про те, що Юлія Поніжаніна - дівчина чи навіть наречена Артема Пшонки, сина генпрокурора. Мовляв, саме тому рядова співробітниця так спокійно і холоднокровно назвала нахабі своє прізвище, і саме тому міліція не побачила в її діях жодного криміналу.

Якщо це так, то Вадим Колесніченко uhmylka  втрапив у халепу подвійно. Перше і головне "попадалово" полягає в тому, що до авіакомпанії Air-Onix, яку Колесніченко оголосив «провокатором і ворогом Партії регіонів», причетна ... сім'я його партійного керівника Миколи Азарова ( за інформацією «Української правди»).

70% авіакомпанії належить австрійській фірмі ASA LuftFahrt Formgestaltung. Половиною фірми володіє австрійська ж фірма «Гарда», за якою стоїть Олексій Азаров, син прем'єр-міністра. Директором «Гарда» до недавніх пір працювала Лілія Фатхуліна, вона ж Лілія Азарова - невістка Миколи Азарова.

Якщо це заздалегідь продумана ПІДСТАВА Колесніченка від Партії Регіонів, то через певний час Колесніченко вийде із ПР і створить нову партію, скажімо "Союз Самых Самых Русских на Украине" (CCCРНУ)

Щось таке!rofl

34

Коментарі

14.03.13, 00:15


Щоб там не було, а побачити це гнидне падло в істеричному стані - вже певне задоволення. Є в цьому своя "естетика".

    24.03.13, 00:26Відповідь на 1 від Perovdupu


    Щоб там не було, а побачити це гнидне падло в істеричному стані - вже певне задоволення. Є в цьому своя "естетика".
    гурман.....

      34.03.13, 00:43Відповідь на 2 від Francisk02


      Щоб там не було, а побачити це гнидне падло в істеричному стані - вже певне задоволення. Є в цьому своя "естетика".
      гурман.....
      Не можу заперечити!

        44.03.13, 00:46Відповідь на 3 від Perovdupu


        Щоб там не було, а побачити це гнидне падло в істеричному стані - вже певне задоволення. Є в цьому своя "естетика".
        гурман.....
        Не можу заперечити!

          54.03.13, 00:48

          Я трохи знаю ту СИСТЕМУ - бо проробив у нії майже 30 років, і точно так же "ставив на місце" якогось обкомовського думозвона!
          В нас ВСІ переговори (і телефони!) писались на АУДІО, і коли ВОНО мене "дістало" вкінець - я послав той запіс "нагору" до Міністерства Цівільної Авіації.
          А вже "з гори" поступила команда "ФАС!!!".
          Але СПОЧАТКУ це коштувало мені 3-годинного визова "на собєсєдованіє" в обком, угрози що "викінуть з роботи, як щенка"...
          Через 2 дні - таки ВИКІНУЛИ - та НЕ МЕНЕ!
          ---
          Дівчина Юля = смілива, так!
          Але тепер від тих думозвонів можна чекати будь яких провокацій - аби тільки її нагло викинути з роботи...
          Єдине, що її може врятувати - це якнайбільше ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ.

            64.03.13, 01:36Відповідь на 2 від Francisk02


            Щоб там не було, а побачити це гнидне падло в істеричному стані - вже певне задоволення. Є в цьому своя "естетика".
            гурман.....
            краще б його з літака викинули

              анонім

              74.03.13, 07:14

              Краще б його з літака у польоті викинули. А молодиця молодчинка.

                84.03.13, 08:01

                  Гість: lkjmn

                  94.03.13, 08:33

                  Дівчина не зробила нічого особливого чи героїчного, вона просто виконала свій обов'язок. А Вадік є Вадік - типовий представник "рускава міра"

                    104.03.13, 09:05

                    в нас закон тільки для пересічних громадян

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна