хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Історія жінок в Росії

sila У США в продаж надійшла книга "Історія жінок в Росії: з найдавніших часів до сьогоднішнього дня"

Автором книги виступив професор історії університету Акрона в штаті Огайо Барбара Еван Клеменс.

  Клеменс вважають експертом в дослідженнях, пов'язаних з роллю жінок у СРСР. Попередня її книга називалася "Дочки революції: історія жінок в СРСР".

Обкладинка нової книги  Барбари Еван Клеменс має такий вигляд! 

Всі ці ЖІНОЧКИ, що розміщені на обкладинці, відіграли ВАЖЛИВУ суперпозитивну роль у ПІДСИЛЕННІ ВАГИ  Росії не світовому рівні!

Гадаю, Росія просто зобов"язана поставити у МАЦКОВІЇ біля Кремля кожній з них ПАМ"ЯТНИК.rofl

16

Коментарі

128.12.12, 10:47

верхня середня картинка тут зайва, а так все вірно.

    анонім

    228.12.12, 11:11

    Експертам треба довіряти -- раз кажуть що посилювала вагу Московії, таки значить посилювала. Їм збоку краще видно. Правда я не всих впізнав, але в одній точно не сумніваюся -- в тітці з косою.

      анонім

      328.12.12, 11:12Відповідь на 1 від Люстерко

      верхня середня картинка тут зайва, а так все вірно.Зараз прийде ліо і розкаже, що це на гроші бандюків видано.

        428.12.12, 11:20Відповідь на 3 від анонім

        верхня середня картинка тут зайва, а так все вірно.Зараз прийде ліо і розкаже, що це на гроші бандюків видано.мені однаково. вона вже нікого не цікавить. самі вже не знають як її позбутися.
        набридла навіть поплічникам. вона вже відпрацьований зайвий матеріал.
        влада може остаточно розсварити опозицію випустивши її на волю.
        я думаю вони так і зроблять поближче до виборів президента.

          анонім

          528.12.12, 11:25Відповідь на 4 від Люстерко

          Так, я звернув увагу -- почалася інформаційна підготовка до її звільнення. Але що цікаво -- на звільнені наполягають Вашингтон і Москва. Таки бояться вони перемоги на виборах Тягнибока, або когось іншого з націоналістів.

            628.12.12, 12:22Відповідь на 1 від Люстерко

            верхня середня картинка тут зайва, а так все вірно.Ну чому? У Пскові стоїть пам"ятник княгині Ользі. "...У сонмі українських православних святих блаженна княгиня Ольга особливо шанована як перша жінка – володарка держави, як та, що перша від українського народу увійшла в Небесні оселі Господа.
            По-різному трактують літописці її походження та місце народження. За одними відомостями вона була правнучкою новгородського князя Гостомисла. Народилася й дитинство своє провела в селі Вибути, недалеко від Пскова..." А ще, Велика княгиня Ольга надійно заклала фундамент Православної віри у Київській Русі та на околицях, де жили москвинські дикі племена... От москвини їй і вдячні!

              728.12.12, 12:23Відповідь на 3 від анонім

              верхня середня картинка тут зайва, а так все вірно.Зараз прийде ліо і розкаже, що це на гроші бандюків видано.Вєздєсущіє РигиАнали!

                828.12.12, 12:26Відповідь на 6 від Julia Taneta

                ну тоді все вірно.

                  928.12.12, 12:33

                  Руська княгиня Ольга, німка Катерина,жидівка Тимошенко, росіянка Софія Ковалевська, решту не пригадую з вигляду.Згоден на рахунок пам'ятника у Московії. Тільки за що ж княгині Ользі пам’ятник Московії? Коли вона правила не було ще Московії.

                    1028.12.12, 12:37Відповідь на 9 від uraha

                    Руська княгиня Ольга, німка Катерина,жидівка Тимошенко, росіянка Софія Ковалевська, решту не пригадую з вигляду.Згоден на рахунок пам'ятника у Московії. Тільки за що ж княгині Ользі пам’ятник Московії? Коли вона правила не було ще Московії.Ком. 6!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна