хочу сюда!
 

Svitlana

40 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 33-50 лет

Сделал дело - гуляй смело!

В предверии выборов предпринял крайнюю попытку, найти хоть чем-то оправданный вариант поставить "птичку" возле какой-то уже известной партийной команды. Ни одного повода поверить кому нибудь из "ПРошлых" не нашёл (кто-бы сомневался;))...
Зато надыбал вот ЭТОТ ИНФОРМАТИВНЫЙ Ресурс: "Відкрите суспільство"

Рекомендую! Это просто - Украинская политическая Wikipedia bravo

(Мы знаем как здорово оттягиваются слуги народа после работы в Верховной(з)Раде, а вот кто скажет чем они занимаются "там" в рабочее время? Здесь честно пишут: кто, с кем, куда, кого, и сколько чего наделал...)

Прес-реліз ”Як працювали парламентські партії шостого скликання”

 31 липня 2012 року, Київ, УНІАН

Прес-реліз

Три чверті обіцянок політичних партій залишаються невиконаними

 

            Із початком передвиборчої кампанії Фундація “Відкрите суспільство” підбиває підсумки виконання партіями передвиборчих обіцянок у Верховній Раді України VI скликання. Дослідження роботи чинного парламенту показують, що 3 з 4 обіцянок електоратові залишаються невиконаними.

            Партія регіонів “винна” виборцеві 17 з 28 обіцянок (61%), найбільше невиконаних – щодо покращення добробуту громадян. Єдині досягнення - у зовнішній політиці. «Блок Юлії Тимошенко» залишив невиконаними 70 з 94 зобов’язань (74%), половина яких припадає на економічну політику. Найкраще бютівці проявили себе у галузі права та державного будівництва із третиною виконаного. Показник “Нашої України — Народної самооборони” - 38 нереалізованих тез із 61 (62%). Найбільш плідно НУНС працював над зобов’язаннями стосовно добробуту громадян, найменше — щодо правової політики та реформування державного управління. Комуністична партія України залишила без уваги 50 обіцянок з 58 (86%) — найгірший результат серед фракцій. Схожий результат і у Народної партії України («Блок Литвина»), у якої з 64 зобов’язань 55 невиконаних (86%).

            Відсотки виконання своїх програм навряд чи втішать свідомого виборця: найкращі результати у блоку НУНС – близько чверті (26%), далі – ПР (21%) та БЮТ (9%). Малі фракції показують мінімальні результати власної роботи: 0% у КПУ та 3% у Блоку Литвина.

            Крім того, партії навіть не прагнуть виконати частку обіцянок. Депутати навіть не готують відповідних законопроектів. Найвищий показник «забутих» обіцянок у Блоку Литвина – 28%, найменший – у НУНС (8%), Партія регіонів не приділа уваги 18% тез, БЮТ – 13%, а комуністи -  19%.

            Скільки ж коштувала українцям така «ефективна» робота? Наші підрахунки показують вражаючі результати: 1 виконана ПР обіцянка коштувала 414 млн грн., БЮТ – 225 млн грн., НУНС – 58 млн грн., Блоку Литвина – 136 млн грн., для КПУ показник підрахувати неможливо (0 виконаних обіцянок).

Фундація  «Відкрите суспільство» стурбована позицією політиків, які забувають про більшість обіцяного практично одразу після оголошення результатів виборів. Ми закликаємо виборців не довіряти неконкретним або фантастичним обіцянкам, натомість – орієнтуватися на чіткі та реальні тези. Нагадуємо, що кожна з фракцій протягом приблизно однакового часу (>2 років) була присутня в більшості та мала всі шанси виконувати власні зобов’язання перед виборцями. Варто відзначити, що навіть виконані обіцянки реалізуються у недосконалих законах, які часто ускладнюють управлінські процеси та не мають стратегічного бачення розвитку держави.

            Політична відповідальність партій має бути одним із важливих критеріїв при голосуванні, тому Фундація прагне максимально інформувати виборців про результати роботи їх партій у парламенті.

Оригинал(с)

43%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

29%, 2 голоса

29%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

118.10.12, 03:32

За Батьківщину і не задавати дурних питань

  218.10.12, 03:38Ответ на 1 от _A-S_

  За Батьківщину і не задавати дурних питаньхоча б тому, що Батьківщина - це блок з 7 партій, такі як нова Анатолія Гриценка, безспосередньо сам БЮТ, НУНС, Рух та ПрП, нова "Фронт змін" та "За Україну"... отож маємо досить продуктивні "старі" сили, такі як Батьківщина та НУНС, нові - Гриценко та Фронт змін, й патріотичні - Рух і ПРП..... як плюс, вони разом об`єдналися, щоб полегшити вибір - ніхто більше не спромігся на подібне об`єднання

   318.10.12, 08:02

   "...миритися краще зі знайомим злом, чим втечею до незнайомого прагнути" (В. Шекспір, "Гамлет"...
   "Попри всі старання протиборчих сторін нав`язати суспільству уявлення про свою боротьбу в категоріях битви добра із злом, насправді йдеться лише про вибір між двома концептуально різними (але етично зовсім не протилежними) моделями. Модель секти чи модель піратської ватаги – вони, поза сумнівом, різні. Але аналізувати їх на предмет з`ясування – що з них «більше», а що «менше» – методологічно безглуздо і практично не реально."(с)


   "Миритись зі знайомим злом, це втеча від не знаного ще шляху." (я, сьогодні зранку).
   СВОБОДА.

    418.10.12, 11:33Ответ на 2 от _A-S_

    Из всех какашек как выбрал - по принципу: А выберу-ка я, СА-а-а-МУЮ БОЛЬШУ-у-у-Ю КУчку!
    НУ что-же, это тоже ВАРИАНТ))) Так всё развалится само по себе, но только медленно...

     518.10.12, 15:11

     Лично Я графу "Против всех" не отменял , придётся дописывать - то что заслужили

      618.10.12, 15:48

      Свобода і тільки Свобода

       718.10.12, 18:20

       2 останніх варіанти подобаються

        818.10.12, 20:23Ответ на 6 от Yura-L


        Только Свобода и Удар имеют право на статус Патриотических (по сути, не путать с составом!!!) партий.