Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Мій прогноз на вибори 2012.

   Хочу з вами поділитися власними міркуваннями, підрахунками і прогнозами на вибори, що наближаються.Мені не раз вдавалося передбачити політичні події в Україні, спробую це зробити ще раз.Прошу не судити строго, це лише моє, особисте бачення ситуації і спроба проаналізувати хід передвиборної кампанії.Усі приведені нижче цифри, грунтовані на моїх власних розрахунках, носять суб'єктивний характер і виписані мною після аналізу десятків екзит полів і аналізу ситуацій в мажоритарних округах.
Отже, у ВР обираються 450 депутатів,з них 225 за партійними списками і 225 по мажоритарці.
За партійними списками зможуть здолати 5% бар'єр 5 партій.
ПР, -получит 28% (з урахуванням фальсифікацій і підтасовувань)
КПУ, -відповідно 9%
Удар, - 18%%
ОО, - 17%%
Свобода, - 8%
Усі інші партії,що не пройшли у ВР, - 20%.
   Таким чином, після пропорційного розподілу 20% голосів партій, що не пройшли,ми матимемо наступну картину:
ПР, -отримує 79 мандатів
КПУ, - 25 мандатів.
Удар, - 51 мандат,
ОО, - 48 мандатів.
Свобода,-22 мандати.
   По мажоритарних округах картина трохи інша.З урахуванням підтасовувань, фальсифікацій, і провокацій з боку виборчих комісій, результати будуть наступними:
ПР, -отримає 75 мандатів,
КПУ, - 16 мандатів.
Удар, - 30 мандатів.
ОО, - 39 мандатів.
Свобода, - 20 мандатів.
Незалежні кандидати і від партій, що не пройшли- 45 мандатів.
Таким чином за партійними списками і по мажоритарці разом отримаємо наступний результат:
ПР, - 79+75=154 мандати,
КПУ, - 25+16=41 мандат,
Удар, - 51+30=81 мандат.
ОО, - 48+39=87 мандатів.
Свобода, - 22+20=42 мандати.
Незалежні,-45 мандатів.
   Щоб отримати більшість в парламенті необхідно набрати 226 голосів.Нинішня влада, - ПР+КПУ набирають за моїми підрахунками разом 154+41=195 мандатів.Опозиція, якщо вона зможе здолати міжпартійні розбіжності зможуть набрати Удар+ОО+Свобода, разом 81+87+42=210 мандатів.Для створення більшості і тим,і тим голосів не вистачає.Таким чином доля майбутньої більшості в парламенті залежатиме від позиції і політичних поглядів і принциповості незалежних депутатів.Якщо нинішня влада зможе купити грошима,посадами,або погрозами більше 30 незалежних і створить свою більшість, то серед опозиційних партій знайдуться декілька десятків "тушок - перебіжчиків", і правляча більшість зможе вирости до 245-250 депутатів.В цьому випадку в найближчі три роки Україна приєднається до митного союзу, зникнуть залишки свободи слова, Європа введе санкції,подібні до білоруських і так далі
Все може кардинально змінитися, за умови, що опозиція зможе швидко і злагоджено виробити загальну позицію дій і притягнути у свої ряди 18-20 незалежних депутатів демократичних поглядів, які неодмінно пройдуть до парламенту самостійно.Якщо зуміють створити більшість, то це буде велика противага президентові, що дозволить почати демонтаж нинішньої антинародної влади.Я оптиміст і вірю в силу, розум і чесність тих за кого ми віддамо свої голоси.
Роблю висновок.Доля України залежатиме від 30-40 депутатів мажоритарників, які захочуть продати себе по-дорожче.Хто проявить більшу розторопність та наполеглевість,-влада,чи опозиція,той і переможе.

P.S.Залиште в коментарях свій прогноз по кількості депутатів що отримає влада та опозиція.Цікаво буде потім подивитись,хто точніше передбачив результати виборів.

30

Коментарі

116.10.12, 21:52

Політичні прогнози наразі робити важче ніж виграти у лото міліон.
що завгодно можуть намалювати, та "правильно підрахувати"

    216.10.12, 21:54

    При наших підрахуях,не можливо робити прогнози.

      316.10.12, 21:58Відповідь на 1 від Люстерко

      Політичні прогнози наразі робити важче ніж виграти у лото міліон.
      що завгодно можуть намалювати, та "правильнопідрахувати"
      Все одно ж якісь результати оголосять.Зроби поправку на "підрахуйство"

        анонім

        416.10.12, 21:58

        Більшості у нас не буде, факт.
        Незалежних* провладні швиденько приручать, це не складно....і так далі, по схемі. Толку не буде.

          516.10.12, 22:02

          В любому випадку ці вибори не будуть переломними а Верховна рада не проіснує довго з таким розкладом сил.Думаю перелом настане трохи пізніше.

            616.10.12, 22:09Відповідь на 4 від анонім

            Більшості у нас не буде, факт.
            Незалежних* провладні швиденько приручать, це не складно....і так далі, по схемі. Толку не буде.
            Серед незалежних є такі як Олесь Довгий,якого не приручать.Сподіваюсь знайдуться і інші.

              716.10.12, 22:11

              Судячи з останніх подій і коментарів в цьому блозі, у ВО Свободи буде значно більше мандатів
              http://blog.i.ua/user/4898062/1098992/
              Я врахував,що як мінімум 2% у Свободи вкрадуть.

                816.10.12, 22:14Відповідь на 5 від uraha

                В любому випадку ці вибори не будуть переломними а Верховна рада не проіснує довго з таким розкладом сил.Думаю перелом настане трохи пізніше.Можливо станеться теж саме,що сталось з "демократичною коаліцією" в 2006-му.Тушки поступово будуть оброблятись і перетікати до ПР.

                  916.10.12, 22:27Відповідь на 8 від Davigadoff

                  Поживемо-побачимо. Якщо у "Батьківщини" або "Удару" знову будуть тушки - думаю на них можна буде хрест ставити. "Свободі" 1-2 тушки ще спишуть - вони вперше у парламенті.

                    1016.10.12, 22:54

                    в даній ситуації передбачати будь-що, в даній ситуації, справа невдячна......

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна