хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Українська міліція показала Європі істинне обличчя

27 вересня у центрі Києва, у переході під Майданом Незалежності, відбулася сутичка між бомжами та громадянином Голландії, військовим лікарем. Бомжі пограбували іноземця, і він почав кликати на допомогу поліцію. Але прийшла міліція...

Голландець був одягнений у військову форму, і в нього був пістолет. Міліціонери, що підійшли, не виправдали надій іноземця. Вони не розуміли, що він кричить англійською, а перехожого, який зголосився бути перекладачем, просто відштовхнули, повідомляє LB.ua.

"Коли я підійшла, він уже лежав на підлозі і кричав: Поліція, консули! Я громадянин Голландії, я маю право носити пістолет, - розповідає очевидець. - Міліція сприйняла його, як божевільного, і почала викликати бригаду психіатричної швидкої".

Бомжі розповіли, що голландець хотів вкрасти у них гаманець, і за це вони його вдарили.

"Міліція взяла голландця під руки і потягла в автозак, не чекаючи швидкої, - продовжує свою розповідь очевидець. - Пістолет вони забрали з собою. Інші речі іноземця, включаючи його документи, залишилися на землі в переході, і дісталися все тим же бомжам".

Перехожі намагалися зупинити міліціонерів - кричали, що ті не мають права його забирати, і теж вимагали консула. Голландець кричав: "Я людина і маю повне право робити те, що заманеться. Я нікому не завдаю шкоди. Мені зробили шкоду (вкрали паспорт, мене почали бити, забрали ноутбук), а я просто не розумію, чому, крім цього, мене ще й хочуть заарештувати".
У прес-службі київської міліції повідомили, що поки що громадянство затриманого не встановлене, на місці працюють правоохоронці. У міліції окремо наголосили, що цей інцидент не має ніякого відношення до перестрілки в торговому центрі "Караван".
Недарма, іноземці, які приїжджали в Україну під час Євро-2012 вважали, що найбільше потрібно боятися української міліції.
27

Коментарі

128.09.12, 10:33

    228.09.12, 10:54

    я знаю які шакали працюють в "трубі", й сам не раз бував у студентські часи в "кімнаті сміху" на майдані

      Гість: lkjmn

      328.09.12, 11:36

      А ось як буває у Штатах.
      http://zbroya.info/uk/3_blog/38055_priklad-amerikanskoyi-demokratiyi/

        428.09.12, 11:58

        Звичайні каральні органи.

          528.09.12, 12:40

          Яка ганьба!!! Яка неосвіченість.Столична міліція в центрі міста.

            628.09.12, 17:47

              728.09.12, 18:13

              А хіба має право іноземець носити вогнепальну зброю ?

                828.09.12, 18:49

                  928.09.12, 19:48

                  "найбільше потрібно боятися української міліції"
                  Да-а-а, таки вони були праві!!!
                  А що хотіти? - "англомовних" ментів після олімпіади відкомандірували по місцям служби - отож осталось лише БЕЗГРАМОТНЕ СТОЛИЧНЕ БИДЛО.

                    1028.09.12, 20:59

                    Хіба після таких випадків,до нас поїдуть масово туристи з Європи?Ганьба!Понабирали в міліцію кретинів з сіл та ще підсилили бидлом з батьківщини херанта,от і маємо те що маємо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна