хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Роздуми...

Сьогодні ще раз переглянув фільм Олеся Янчука "Нескорений". Чому саме цей фільм?..... Сум навіяли повідомлення про прийнятття мовного законопроекту Колєсніченко-Ківалова.

Запам"яталось декілька фраз.....

"Колись це мусіло статися. І це сталося. Вони свій хліб даром не їли."


Це я про сьогоднішній день, про день прийняття закону про "язики".

"Брутальність  влади щодо українців перейшла будь які межі. Ми мусимо голосно, на весь світ запротестувати проти закриття українських шкіл".


Це теж про сьогоднішній день.

"Ти свої умниє ізрзчєнія астафь для слєдаватєля, ані тєбє панадабятса!".

Це я про авторів законопроекту... Хочеться так думати.

03.07.2012.             Рівне
9

Коментарі

13.07.12, 22:47

Это уже не смешно. Чи не пофиг???

    23.07.12, 22:48Відповідь на 1 від Cole Haan

    Що смішного? Не зрозумів.

      Гість: МышаВсарафане

      43.07.12, 23:08

      Рiдна матiр, лише одна,
      як i мова у Батькiвщини.

        54.07.12, 18:34

        Жалко російськомовних,сьогодні на Оболоні били двох заробітчан з Луганська били люто,і це мабуть тільки початок.

          64.07.12, 19:20Відповідь на 5 від Korsar-K

          Мабуть. Шкода. Але і це мало колись статися. На початку 17 століття польські сучасники писали "що хлопські бунти відійшли в минули назавше". А середину століття ознаменував Хмель. Хоча російськомовних безперечно шкода, звичайно при умові що це УКРАЇНЦІ...

            76.07.12, 10:13

            Так, треба далі протестувати, та мітингувати і влада яку вибрали громадяни України (більшість просто не прийшовши на вибори тим самим давши згоду в голосуванні - утримались) і дивись - о чудо, злякаються і віддадуть добровільно все тяжкою працею своє накоплене і владу нам. Дитячий наївний садок, от хто зараз більшість громадян україни.