хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

яка наглість!

КОД виключив партію Ющенка за "систематичну співпрацю з діючим режимом"
я знала що КОД -це, перепрошую, лайно..але ж не думала що настільки!
в КОДі "забули" про плідну співпрацю БЮТу з ПР (особливо у  питаннях, що знищують Україну : харківські угоди, закон про мови).
все! я остаточно зневірилась в КОДі...
зі. а ось влучний коментар Л. Григорович:
"
"Діти, а ви на це маєте право?.. 
Коли двоє чи троє людей в Україні, наприклад пан Кожемякін, який здав закон про мови, Харківські угоди, чи ще хтось, монополізує право говорити від імені України, говорячи навіть між собою на мітингу по захисту української мови, російською...Григорович додала, що сьогодні опозиція може вирішувати за всіх і ділити округи, але не може захистити елементарних інтересів України. В мене особисто після здачі закону про мови, - додала політик, - яке відбулося в день зради 5 червня, немає жодних підстав не те, що довіряти, а взагалі вважати її опозицією. Я, як старше покоління української демократії, яка з 90-го року і яка не міняла партій і орієнтацій, хочу сьогодні зробити зауваження нашій об'єднаній опозиції: після того, як депутати партії "Батьківщина" голосували спільно з Партією регіонів закон про державну службу депутата Януковича, і дали 144 голоси, - це був перший дзвіночок, який засвідчив, що за владу боротися хочуть, а за Україну — ні."
13

Коментарі

115.06.12, 19:13

Що таке КОД(комітет опору диктатурі),все це хренотєнь якась, дій коду не видно...і наврядчи побачимо в майбутньому

    Гість: lemka

    215.06.12, 19:14

    Ну, і слава Богу... І не мине Помаранчева Революція, як усі нарешті прозріють.

      315.06.12, 19:14

      Те ж лайно від Ющенка, а це своє, рідне. Воно сморіду не має.

        Гість: lemka

        415.06.12, 19:17Відповідь на 1 від UNSO Дніпро

        Що таке КОД(комітет опору диктатурі),все це хренотєнь якась, дій коду не видно...і наврядчи побачимо в майбутньому
        Нічого, нас пересварять ще до виборів. Уже маю результат співпраці і в цьому місяці. О, я люблю "мельниківців". Ви там ще довго будете зависати та слухати чутки брехливі про мене? Яка краса, мені зірвали черговий проект на радіо вже. Які ж патріоти всі, трясця! Здуріти треба. У мене вже просто немає слів...

          Гість: lemka

          515.06.12, 19:20Відповідь на 3 від Казка

          Те ж лайно від Ющенка, а це своє, рідне. Воно сморіду не має.Підніму руку і опущу - махну на все рукою, і на лайно - тим більше. Навіщо мені лайно? Мені лайно не тре... Набридло!

            615.06.12, 19:41

            А йому з ними нічого й робити.Патріоти повинні об"єднуватись окремо.

              анонім

              715.06.12, 20:55

              Так БЮТ треба було ще раніше виключити -- за голосування закону про вибори! Там і систематичної співпраці не треба -- проголосували за вигідний овощам закон.

                815.06.12, 21:57Відповідь на 1 від UNSO Дніпро

                Більше схоже на жидівське кодло.

                  Гість: ТарасЧупринка

                  915.06.12, 22:17

                  все! я остаточно зневірилась в КОДі..
                  У КОДу уже пропав апетит від вашої зневіри у нього...

                    1015.06.12, 22:35

                    Все справедливо!
                    Ющенко сам створив цей режим.
                    Ручна апазіція підігрує владі.
                    Які питання?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна