Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Заява "Правого сектору

Заява "Правого сектору" з приводу московської інтервенції

Усвідомлюючи усі небезпеки, котрі нависли над українською державністю, Центральний штаб "Правого сектору" наказує усім своїм підрозділам провести термінову мобілізацію і озброєння, а також в залежності від конкретної ситуації в регіоні максимально координувати свої дії з ЗСУ, СБУ та МВС.

Нагадуємо усім громадянам України незалежно від національності (в т.ч. й росіянам), що наша боротьба є антиімперською, а не русофобською. Тому – разом за нашу спільну свободу і державність!

Закликаємо Рух Опору Кавказу, а також усі визвольні рухи Росії активізувати свою діяльність.

Російська імперія буде зруйнованою. На її місці постануть вільні національні держави!

Центральний штаб «Правого сектору»
8

Коментарі

Гість: Dalia

12.03.14, 16:40

ліліпутік хотів продемонструвати свою "велич", але українці, разом
з усім світом показали йому дулю. Кримлівський фашист вже всіх
дістав, цього разу його розчавлять, як колорадського жука.

    22.03.14, 18:38Відповідь на 1 від Гість: Dalia

    ліліпутік хотів продемонструвати свою "велич", але українці, разом
    з усім світом показали йому дулю. Кримлівський фашист вже всіх
    дістав, цього разу його розчавлять, як колорадського жука.

      Гість: Dalia

      34.03.14, 22:41

      Я взагалі не розумію владу. Поховались, всі б мали бути в Криму.Залишили військових один на один з кацапським військом.
      Похватались за протфелі і чекають, що знову Народ ввесь вогонь візьме на себе, а вони тільки славу будуть пожинати.
      Так як з Майданом зробили.

        44.03.14, 22:43

        зателефонували з Луганська і сказали, що йде величезна(!!!) колона бронетехніки зі зброєю від кордону з Росією. Чому мовчать ЗМІ?А вони повірили заявам Путіна Я думаю розвідка знає,не хочуть викликати паніку.Була інформація,що завтра має бути вторгненя через східний кордон,поживемо-побачимо.

          56.03.14, 16:38Відповідь на 3 від Гість: Dalia

          Я взагалі не розумію владу. Поховались, всі б мали бути в Криму.Залишили військових один на один з кацапським військом.
          Похватались за протфелі і чекають, що знову Народ ввесь вогонь візьме на себе, а вони тільки славу будуть пожинати.
          Так як з Майданом зробили.
          Час ПРОЗРІННЯ настає...
          Через пару днів після того як АННЕКСІРУЮТЬ Крим - захоплять і ДОНБАС.
          А Яйценюх та інші жидо-олігархі і далі будуть верещати про "вільну і неподільну" Україну - якої вже на той час ВЗАГАЛІ НЕ БУДЕ...

            Гість: Dalia

            66.03.14, 20:00Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Це не прозріння, а обурення. Я не покладала надій на теперішніх продажніх слуг народу.Народ зразу заявив:"- Зміна одних
            зажратих пик на інших нас не цікавить. Потрібно мінять систему." Так що будемо міняти систему. Відносна кримлівської банди,
            думаю, нічого в них не вийде. Підніметься ввесь Народ, бо здатись лілітуту = смерті. Він боїться і люто ненавидить українців.
            Всі ми для нього бандерівці, екстремісти, теротисти.Так що треба захищатись. Народ готовий.

              76.03.14, 21:09Відповідь на 6 від Гість: Dalia

              Потрібно мінять системуПрошу сюда = http://blog.i.ua/user/295100/1370258/ = "Усі опозіційні партії - Є ФАКТИЧНО ВОРОГАМИ НАРОДУ!"
              Відносна кримлівської банди, думаю, нічого в них не вийде.
              Він боїться і люто ненавидить українців. Всі ми для нього бандерівці, екстремісти, теротисти.Так що треба захищатись. Народ готовий.
              Народ може й готовий... - але на приклады КРИМУ я бачу де-що ІНШЕ...
              А те злогребуче "правительство" ВЗАГАЛІ НІЦ НЕ РОБИТЬ - бо для них головне = якнайскоріше ПІДКЛАСТИ Україну під ЄвроПейсатих, получити КРЕДІТИ, ОБЧИСТИТИ народ - і ЗМИТИСЬ!