хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Поклик ВЕСНИ !!!

… Я пропаду весною без ласк Твоїх,
Без слів, що щастям серце наповняють,
Без вуст п’янких, що медом мене поють,
Моя любов без них розтане, наче сніг.

Життя повз нас біжить, як запізнілий потяг,
Крикливий звук … - … відлучені серця,
А навколо весняних днів шалений ритм,
Я так любові і не збагнула до кінця… .(Julia20)

36

Коментарі

Гість: Чай Кофе

113.04.11, 17:04

    213.04.11, 17:08Відповідь на 1 від Гість: Чай Кофе

    спасибки

      313.04.11, 18:08

      По - перше, для того, щоб збагнути кохання, потрібно, щонайменше, самій покохати. Так, щоб аж...!!! По - друге, намагайтесь формувати риму. Вірш вийшов гарний, тільки йому не вистачає ... витонченості. Проте, це прийде з часом, обовязково. Я вірю!

        413.04.11, 18:38Відповідь на 3 від Triumfator65

        дякую Понтію Пілату за ...

          513.04.11, 18:46

          Я не Понтий Пилат, хотя в каждом из нас ЭТО есть... Я скорее Джордано Бруно...

            613.04.11, 18:49Відповідь на 5 від Triumfator65

            Prokurator65 <> Джордано

              713.04.11, 18:53

              Вам хоть известно кто это такой? Символ человека, который за идею готов в огонь и в воду. А Вы готовы? За свои фантазии, за свои стихи? Они красивые, чувственные. Единственное, чего им, пожалуй, не достаёт, это некоторого мастерства, но это приходит со временем. Пушкин -- и тот не сразу стал виртуозом своего дела, у него тоже было много сбоев... А Вы -- совсем ещё маленькая, у Вас всё впереди...

                813.04.11, 18:56Відповідь на 7 від Triumfator65

                а я хочу уже, сейчас

                  913.04.11, 18:59

                  Ну, в сравнении с теми халтурами, которые официально приняты в СПИЛКУ Письменникыв Украины, Ваши творения, конечно, заслуживают настоящего внимания, но, простите, чем же я, ничтожный и убогий, могу Вам помочь? Увы... К сожалению... Однако здесь вопрос в другом -- в Вашей великой женской чувственности, незаурядном восприятии реальности, в женственности. Поверьте, это стоит большего, чем членство в пресловутой СПИЛКЕ...

                    1015.04.11, 15:34

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна