хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Окончание моей реинкарнации...

Начало см. в блоге ГалинаВ1

ГалинаВ1
Реинкарнация..., как я не смогла попасть в свой блог,




Значит так, рассказываю как я сегодня разинкарниловалась. Всё оказалось очень просто - я попросила админа юашки, чтобы он  меня просто разблокировал, и где-то в течение часа я смогла не только войти на сайт, но и набрала правильный старый пароль, который больше недели робот юашки почему-то считал "неправильным"..., и когда я зашла на сайт, я, конечно, поблагодарила админа..., НО остался вопрос ЗА ЧТО МЕНЯ ЗАБЛОКИРОВАЛИ??? 

Самое интересное, что у меня не было красных медалей, от слова СОВСЕМ НЕ БЫЛО!!! К тому же я не использую нецензурных слов (я заменяю их звёздочками podmig ), НО накануне блокировки одна барышня в главной ленте мне нахамила, и я её охладила, и оч. похоже, что именно она вместе со своей группой поддержки на меня настучали..., кстати в июне у меня была заметка о местных стукачах - http://blog.i.ua/community/2956/2229488/  

=============

ВЫВОД

Совок не только не ушёл в прошлое, но он пытается взять реванш, причём не только с теми кто с оружием в руках отстаивает нашу Независимость, но и с их сторонниками..., и нужно постоянно помнить, что на нашем сайте полно врагов Независимой Украины, и раньше или позже каждому из нас придётся сделать свой окончательный выбор wakeup
3

Коментарі

112.08.18, 08:41

А мені вчора наказали змінити пароль поштової скриньки, бо начебто там хтось копирсається *можливо"... І заблокували вхід... Я відмовився. Почекав,- відновили... Що за танці з бубном???

    212.08.18, 11:31

    Есть в каждой нравственной системе
    идея, общая для всех:
    нельзя и с теми быть, и с теми,
    не предавая тех и тех. (гарик)
    вороги - то все відносне... але я поважаю за прийняті рішення

      312.08.18, 11:48Відповідь на 1 від Кривовус

      А мені вчора наказали змінити пароль поштової скриньки, бо начебто там хтось копирсається *можливо"... І заблокували вхід... Я відмовився. Почекав,- відновили... Що за танці з бубном???Якщо я не помиляюсь, то хазяї сайту - Курченко з Ахметовим, які зараз намагаються викинути з сайта всіх, хто проти пороха, в першу чергу тих, хто однозначно проти пороха (як я), або тих, хто підтримає його суперників на майбутніх виборах - ЮВТ (як ви)..., так що і тут ми маємо гібрідну війну ...

        412.08.18, 12:21Відповідь на 2 від Shnec

        ...вороги - то все відносне... але я поважаю за прийняті рішення
        вороги дійсно відносні, поки вони ще десь далеко..., за обрієм..., але у ворогів зовсім інші плани щодо УСІХ нас, незважаючи на наше PRO і CONTRA поміж собою, а для х*ла ми всі - тільки сміття...

        до речі, я тут бачила коментарі одного нашого російського співвітчизника, який вже сьогодні призивав свого співрозмовника запам'ятовувати усе що зараз відбувається, бо незабаром він нібито матиме змогу помститися всім, кого він вважає своїми конкретними ворогами...

        додам, що в Донбасі зараз розквітло стукачество /доноси..., навіть від нібито найкращих сусідів, або знайомих..., типу якщо настучатимуть не вони, то хтось інший це зробить..., так що на двох стільцях ніхто не зможе всидіти...

          512.08.18, 21:33Відповідь на 4 від ГалинаВ

          я в 1990 році почув вислів..... від алеута, котрого сталін переселив на алтай.... - один хохол -партизанський отряд, два - партизанский отряд с предателем. зрозумів це в 98, і підтвердив в 2013.
          тільки у нас є вислів, - нехай моя корова здохне - аби в сусіда не доїлась.... і тільки за межами країни, ми можемо об'єднатися і почати спільно творити, а тут. колись, в 2012 ти (ви) були праві. я став вільний, тому що окреслив кордони дозволеного і пробачте, для " всіх"- більше не боєць.
          тільки відмовився від підняття аренди, раніш підіймав орендаторів і як результат, вона підіймалась... зараз домовився з хазяїном, що хай на мене уваги не звертає.... і плачу як і раніш... всі розділили мою частку мовчки. і так завжди і у всьому. коли починаю вирішувати тільки особисте - добиваюся...

            612.08.18, 21:34Відповідь на 5 від Shnec

            а коли загальне, то хтось ломається і здає.набридло шукати людину там, де її нема

              713.08.18, 12:08Відповідь на 6 від Shnec

              а коли загальне, то хтось ломається і здає.набридло шукати людину там, де її немана це х*ло й розраховує, і тому ця гібридна війна може тривати ще не один рік, поки більшості українців, як і вам, все це набридне, й вони постануть на коліна перед самим х*лом, а він спесиво вирішатиме хто з НЕдоукраїнців буде найкращим наглядачем над його рабами - українцями, а іншого сценарію не буде, як би вам не хотілось..., але нам всім Бог подарував свій розум і СВОБОДУ ВИБОРУ, так що кожен вибиратиме, або йому бути рабом, або бути нагядачем, і ніяка віра в якусь міфічну долю нікому не допоможе сховатись від власної совісті..., повірте я вам не ворог, і я вам співчуваю, тим паче, що я не впевнена, що сама я все це довго витримаю, але я не втрачаю віри в наше світле майбутнє, чого і вам бажаю

                814.08.18, 05:50Відповідь на 7 від ГалинаВ

                я віру маю дякую за побажання. і коли прийде час, то куйло буде трохи здивований моїй теперішній апатії...
                але між тим, я фаталіст і вірю в те,що буде тільки так... як буде і ніяк інакше. а вибір наш, це ставлення до того,що вже сталося