хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Очередной высер порохоботов

очередной высер порохоботов - http://blog.i.ua/community/6437/2216890/#p1

я там оставила свой ком. 18, но решила его сделать темой моего поста 


+++ ...
===========
підтримую - перше фото було зроблено раніше, десь на презентації в книжковому магазині, і саме це фото розмістила в FB придуркувата Божена Ринська - https://www.facebook.com/bozhena.rynska/posts/1612549178852955

на жаль, наші порохоботи з цого радіють..., забуваючи про своїх співвітчизників похилого віку, яким банда пп, як і банда х*ла, створила новий геноцид у 21-му столітті..., і ті, хто радіють, дивлячись на фото похилих зголоднілих людей - фактично зраджують пам'ять ВСІХ жертв голодоморів СРСР у 20-30-40 рр. минулого сторіччя....unsmile

нагадую - Бог милостивий нікого не карає, Він любить всіх нас грішних, але самі грішні люди карають себе, бо сміючись над іншими, вони самі собі формують подібне майбутнє...
3

Коментарі

119.03.18, 12:36

я? Порохобот?
Порох би зрадів

    219.03.18, 12:52Відповідь на 1 від Міс Марпл

    я? Порохобот?
    Порох би зрадів

    ага..., вы для пп и п*ла являетесь кем-то вроде "полезных идиотов" , однако у вас пока есть возможность выбора, которого лишились эти пожилые люди..., подумайте об этом...

      319.03.18, 14:13Відповідь на 2 від ГалинаВ

      Кожен сам творить свою реальність

        419.03.18, 14:27Відповідь на 3 від Міс Марпл

        Кожен сам творить свою реальністьага..., в тому числі створили свою реальність і пп с х*йлом..., да і поряд зі своєю реальністю ми створюємо колективну/ суспільну реальність..., так що не тільки я залежу від вас і наших можновладців, але і ви залежите не тільки від можновладців, но і від тих, над ким смієтесь...

          519.03.18, 14:38Відповідь на 4 від ГалинаВ

          Ви србі придумала образу й живете в ній. Шкода.

            619.03.18, 15:22Відповідь на 5 від Міс Марпл

            Ви србі придумала образу й живете в ній. Шкода.яка образа? на кого? на вас? за що ? таких, як ви у нас дуже багато, на жаль...((

            а тепер про мою особисту образу - це ваша особиста фантазія, маєте право, али ви помиляєтесь - я цілком послідовно намагаюсь змінити нашу колективну реальність, і в першу чергу - змусити нашу владу виконувати свої передвибочи обіцянки, в т.ч. про припинення війни в Донбасі за кілька тижнів після їх обрання до властних структур в 2014 році..., там досі кожен день гинуть люди..., але якщо для вас це тільки моя особиста образа, то не буду вас переконувати...
            ===========
            пора завершувати діспут..., дякую вам за коментарі..., прошу вибачити мене, якщо ви образились за мій пост і мої коментарі..., бажаю вам всього найкращого...