хочу сюди!

nataliia

47 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 41-48 років

Литва представила свій кавер на пісню "Стефанія"

6

Коментарі

121.05.22, 19:01

Клас!

221.05.22, 19:18Відповідь на 1 від Вурдалак

анонім

321.05.22, 19:49

Плюсик поставил. Но мне пофиг на всех певцов и музыкантов, кто ловит хайп на теме войны, вместо того чтобы быть на войне.

421.05.22, 20:19Відповідь на 3 від анонім

Ну, молодець, що ти на війні. Деякі ловлять хайп, а деякі підтримують і привертають увагу. Платникам податків треба пояснити, куди йдуть їх гроші. Якби щось таке було у Литві чи в Іспанії, скажем - нашому народу було б пофігу. Багатьом було пофігу ці 8 років, поки не дійшло до них.

анонім

521.05.22, 20:34Відповідь на 4 від Inna_19

Не, я не на войне, раньше было три причины, сейчас осталось 2. А мне понравился твой ответ, теперь я поменял отношение к тем кто не на фронте, а на сцене ловит хайп.

анонім

621.05.22, 20:35Відповідь на 4 від Inna_19

С другой стороны, есть на войне люди, от которых толку больше, если бы они на войну не пошли. Но это конечно их право.

721.05.22, 20:40Відповідь на 5 від анонім

Якщо говоряться правильні речі, я безсила іноді визначити, чи це хайп, і не намагаюсь. Я бачу за цим щире співчуття і цим співчуттям було пронизане все цьогорічне Євробачення. Ти сприймаєш це інакше - твоє право.
              Для мене хайп - це Арестович. Але багатьом бабам таке подобається, як виявилось...

821.05.22, 20:42Відповідь на 6 від анонім

Так, кожен повинен допомагати так, як в нього краще виходить. Хтось має таланти волонтера, хтось кухаря, хтось забезпечує роботу банків, хтось краде танки на тракторах, я вже не кажу про посівну...

анонім

921.05.22, 20:53Відповідь на 7 від Inna_19

Соглашаюсь с мнением людей, что Арестович это PR агент Зеленского Ко и заодно мальчик для бросания тапок.

1021.05.22, 21:00Відповідь на 3 від анонім

Плюсик поставил. Но мне пофиг на всех певцов и музыкантов, кто ловит хайп на теме войны, вместо того чтобы быть на войне.
                    Чому обов"язково хайп, а такі слова як: співчування або підтримка тобі знайомі?

Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна