хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Подпеваем и пляшем

4

Коментарі

122.09.17, 15:53

После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.

    222.09.17, 15:55Відповідь на 1 від Behemod

    После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.Сколько раз ты мне еще про это напишешь?

      323.09.17, 20:46Відповідь на 1 від Behemod

      После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??

        423.09.17, 21:07Відповідь на 3 від Merovingian

        После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегда

          523.09.17, 21:42Відповідь на 4 від Zmeelove

          После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегдаЯ Бехемода спитався..

            623.09.17, 21:52Відповідь на 5 від Merovingian

            После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегдаЯ Бехемода спитався..У меня в блоге

              723.09.17, 21:59Відповідь на 6 від Zmeelove

              После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегдаЯ Бехемода спитався..У меня в блоге..Це не твій блог))) ..Коли знімеш хостінг, поставиш кмску з блогами, тоді будеш мати право написати - мій блог

                823.09.17, 22:01Відповідь на 7 від Merovingian

                После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегдаЯ Бехемода спитався..У меня в блоге..Це не твій блог))) ..Коли знімеш хостінг, поставиш кмску з блогами, тоді будеш мати право написати - мій блогЗануда

                  923.09.17, 22:01Відповідь на 6 від Zmeelove

                  ..Згадавсь фільм))) "...Это не твой зуб, и не мой зуб, это его зуб"

                    1023.09.17, 22:01Відповідь на 8 від Zmeelove

                    После песни Хохол серед клятих москалiв , не интересуюсь больше его творчеством.А що він там відморозив??Да постебался, как всегдаЯ Бехемода спитався..У меня в блоге..Це не твій блог))) ..Коли знімеш хостінг, поставиш кмску з блогами, тоді будеш мати право написати - мій блогЗанудаРеально дивлюсь на життя)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна