хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Історія одної пісні : L`Immensita-Сизокрилий птах

Пісня "L`Immensita"(Безкінечність) була написана 1966 року спеціально до фестивалю в Сан Ремо. Автори: Дон Баккі (Альдо Капоне), Могол (Джуліо Рапетті) і Маріано Детто. Вперше пісня прозвучала у виконанні Дона Баккі у 1967 р.

В СССР пісня була виконана Софією Ротару як на мові оригіналу, так і в українській версії "Сизокрилий птах" в обробці Володимира Івасюка.

6

Коментарі

116.09.17, 18:36

А София Ротару хороша! В ней сочетается природная артистичность и талант, дар голоса. Мало того, как чувствует музыку и с помощью её доносит до людей красоту, чувства, сопереживание. Восхищаюсь ей!А по теме, почему бы не подходить к ней с добрым чувством. Что плохого в том, чтобы из-за небытия реанимировать лучшее...Мені взагалі подобаються пісні Володимира Івасюка у виконанні Софії Ротару

    216.09.17, 18:53

    А София Ротару хороша! В ней сочетается природная артистичность и талант, дар голоса. Мало того, как чувствует музыку и с помощью её доносит до людей красоту, чувства, сопереживание. Восхищаюсь ей!А по теме, почему бы не подходить к ней с добрым чувством. Что плохого в том, чтобы из-за небытия реанимировать лучшее...Мені взагалі подобаються пісні Володимира Івасюка у виконанні Софії Ротару

      318.09.17, 21:32

      Софія Ротару - наша жива легенда. Пісні Володимира Івасюка люблю всі без виключення. Цікава і пізнавальна замітка.

        419.09.17, 10:24Відповідь на 3 від _*N_

        Софія Ротару - наша жива легенда. Пісні Володимира Івасюка люблю всі без виключення. Цікава і пізнавальна замітка.
        Дякую