хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

10 книг, которые читаются за одну ночь


Держать читателя в постоянном напряжении и при этом рассказывать по-настоящему достойную историю — искусство, которым владеет далеко не каждый писатель. Но существуют такие книги, которые при небольшом объеме способны увлечь настолько, что весь мир отходит на второй план.

Книги, способные подарить вам целую ночь (или целый день) невероятных впечатлений и оставить приятное послевкусие.

9

Коментарі

Гість: bonrina

130.09.14, 08:50

спасибо

    Гість: Z_Nova

    230.09.14, 13:27

    Спасибо огромное)))!

      330.09.14, 23:57

      Книга яка також "затягує":
      Дашвар Люко "Мати все"

      «Візьміть — прочитаєте за одну ніч!» — гаряче прошепотіла мені жінка в книгарні, діставши «з-під поли» одну з книжок Люко Дашвар. І сказала, де в місті лишився ще один примірник іншого її роману. І переказала початок і кінець. І сказала, що не знає, хто той Люко Дашвар такий — «але читається — страшне! Наплачетеся — страшне!»

        41.10.14, 03:09Відповідь на 3 від R_Сірко

        Цей перелік можна продовжувати та продовжувати.
        Я вдячна Вам. Ви нагадали мені про дещо.
        Якось я зустріла в одному з постів перелік достойних фільмів. Деякі виявилися для мене відкриттям. Я розіслала той перелік всім друззям з проханням доповнити. По перше - перелік збільшився в декілька разів. По друге - мої друззі теж зробили для себе відкриття.
        Немає часу переглядати всі фільми. Так і пропускаємо багато вартого уваги.
        Тепер спробую теж саме зробити з даним переліком.