хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Музыканты на свадьбу :))

Музыканты на свадьбу.
Пол Маккартни, Джон Леннон и Джордж Харрисон выступает на свадьбе 1958 года.
#свадьба #музыканты  #фотографии #The #Beatles



3

Коментарі

131.05.14, 17:46

а лучше на похорони януковичу

    231.05.14, 18:19Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

    а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...

      331.05.14, 18:22Відповідь на 2 від new breeze

      а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як діла

        431.05.14, 18:24Відповідь на 3 від ЛУКАВИЙ

        а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країну

          531.05.14, 18:27Відповідь на 4 від new breeze

          а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувала

            631.05.14, 18:30Відповідь на 5 від ЛУКАВИЙ

            а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувалаа в нас зовсім не голосували у місті))).......а ти за нього?...то твій голос був..ну й ще купки людей...)))

              731.05.14, 18:34Відповідь на 6 від new breeze

              а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувалаа в нас зовсім не голосували у місті))).......а ти за нього?...то твій голос був..ну й ще купки людей...)))а чого не голосували?
              да я проголосував за Яроша

                831.05.14, 18:41Відповідь на 7 від ЛУКАВИЙ

                а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувалаа в нас зовсім не голосували у місті))).......а ти за нього?...то твій голос був..ну й ще купки людей...)))а чого не голосували?
                да я проголосував за Яроша
                так ми ж незалежність обрали на референдумі,..а тепер не знаємо що з нею робить

                  931.05.14, 18:44Відповідь на 8 від new breeze

                  а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувалаа в нас зовсім не голосували у місті))).......а ти за нього?...то твій голос був..ну й ще купки людей...)))а чого не голосували?
                  да я проголосував за Яроша
                  так ми ж незалежність обрали на референдумі,..а тепер не знаємо що з нею робить
                  хто це ми?

                    1031.05.14, 18:46Відповідь на 9 від ЛУКАВИЙ

                    а лучше на похорони януковичуон уже не опасен,..нехай живе...прівет! як ділатобі насправді цікаво?....в цілому нормально,...якщо відкинути думки про країнуу тебе є думки про країну? яку? а голосувать ходила за Яроша проголосувалаа в нас зовсім не голосували у місті))).......а ти за нього?...то твій голос був..ну й ще купки людей...)))а чого не голосували?
                    да я проголосував за Яроша
                    так ми ж незалежність обрали на референдумі,..а тепер не знаємо що з нею робить
                    хто це ми?
                    та тю на тебе.....восток країни,..ти забув звідки я?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна