Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Трудно быть папой

Нынешний февраль ознаменовался событием из ряда вон выходящим: отречением папы римского Бенедикта XVI от престола. Почти 600 лет такого не происходило…


4

Коментарі

112.03.13, 16:28

ну они бедные люди,85 лет,попробуй поуправлять церковью.Им отдыхать нужно.

    212.03.13, 16:37

    Всё делается ради женщин -- чтобы им было о чём посудачить. Пап и академиков нарочно выбирают чем постарше -- чтобы поскорее окочуривались. Помер -- женщины и получают тему для сплетен. Весело им...)
    Пора уже выбирать МАМУ Римскую))))

      312.03.13, 16:37Відповідь на 2 від Triumfator65

      И как можно помоложе!

        412.03.13, 16:44Відповідь на 3 від Triumfator65

        Очень интересная, замечательная мысль. Ваши бы слова да Богу в уши...

          513.03.13, 10:09

          Сумнівно - людям обирати намісника Бога за Землі. Взагалі вибори не прогресивний шлях. Мабуть, потрібна всетаки селекція!

            613.03.13, 11:30Відповідь на 5 від talmud

            Сумнівно - людям обирати намісника Бога за Землі. Взагалі вибори не прогресивний шлях. Мабуть, потрібна всетаки селекція!Селекція - це яким чином у даному випадку?

              713.03.13, 11:39

              Цілеспрямоване виховання, самовідбір (наче в боксі) - за головною якістю, на протязі багатьох поколіннь, століття.

                813.03.13, 14:32Відповідь на 7 від talmud

                Якась причина обрання папи таки була спочатку. Православні патріархи теж обираються собором. Як потрібно робити зараз, я не представляю. Церква, а точніше її служителі дискредитували себе. Навіть отставка Бенедикта XVI була з таких таки причин.
                "Папа Бенедикт XVI ушел в отставку в прошлом месяце, заявив, что в силу почтенного возраста его сил недостаточно, чтобы продолжать возглавлять Римско-католическую церковь, раздираемую скандалами - от обвинений в сексуальных домогательствах священников к несовершеннолетним до подозрений в коррупции в Банке Ватикана."
                Криза не минула і православну церкву: розкол на Московський та Київський патрірхати про це свідчить.

                  913.03.13, 14:35Відповідь на 7 від talmud

                  Я коли приходжу до церкви і бачу тарифи на треби, мене охоплює жах. Що ж це робиться? Якісь старенькі дідусь чи бабуся на свою мізерну пенсію навряд чи сможуть замивити щось, хоч і будуть весь час постувати. Треба ж крім їжі ще й комунальні послуги сплатити. Ото й вся пенсія. А ніде в церквах не написано, що малозаможні можуть щось мізерне замовити безкоштовно.

                    Гість: Комендор

                    1013.03.13, 15:17

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна