хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Квітка ромена

Вітер в горах заснув — Ліг сосні на рамена, Вечір зорі в росі Розгубив золоті... Я для тебе зірву Синє листя  ромена —  Найчарівніше зілля землі.
Ти на мене чекай На хрещатій дорозі, Збережи назавжди Щире серце мені, Я тобі принесу В голоснім передгроззі Щонайкращі листки запашні.
І у кожнім листку Нерозгадана тайна, Найтепліші слова В пелюстках цих звучать.  Ніжну квітку ромена Чародійною здавна Називають гуцули з Карпат.

А якщо не прийдеш, Вітер, наче сирена, Буде плакати сам, Сам-один в самоті, І зів'яне в журбі Синє листя ромена — Найчарівніше зілля землі.
11

Коментарі

122.04.10, 23:31



)

    Гість: ХУДОЖНИК+

    222.04.10, 23:31

    люблю такі пісні по радіо на заблудді..далеко від міста..там де озеро і ти...
    там де ти і тиша..тиша світу..його звуки

      322.04.10, 23:35Відповідь на 1 від N 47-ий

        422.04.10, 23:38Відповідь на 2 від Гість: ХУДОЖНИК+

        люблю такі пісні по радіо на заблудді..далеко від міста..там де озеро і ти...
        там де ти і тиша..тиша світу..його звуки
        Цікаво написано....але розумію , тому що для мене ця пісня асоціюється з
        не менш приємними хвилинами з далекого-далекого минулого.

          522.04.10, 23:44

            622.04.10, 23:46Відповідь на 5 від leschyi

              723.04.10, 19:04

              передгроззя... про цікаве, нове для мене слово дізнався... Гарна старовинна пісня. Цікаво, до якого часу відносять її написання, і хто автор?

                824.04.10, 10:10Відповідь на 7 від Lulu

                Передгроззя ...голосне .... Можу Вам похвалитися , що в моєму житті була така щаслива мить ...
                А щодо пісні , то не знаю коли і ким була написана (неважко тут дізнатися хто захоче) ....скільки себе пам"ятаю , стільки і її.

                  924.04.10, 21:39Відповідь на 8 від _*N_

                  Передгроззя ...голосне .... Можу Вам похвалитися , що в моєму житті була така щаслива мить ...Ви мене заінтригували. Я вважав, що словом "передгроззя" позначається стан оточуючого середовища безпосередньо перед грозою . А про яку щасливу мить кажете Ви, якщо не секрет Я помітив це слово, як просто красиве містке слово, таке як "надвечір'я" - слова, що позначають слабко вловимі проміжні стани і явища

                    1024.04.10, 21:43Відповідь на 8 від _*N_

                    А щодо пісні , то не знаю коли і ким була написана (неважко тут дізнатися хто захоче) ....скільки себе пам"ятаю, стільки і її.Та ясно, що в сітці не важко дізнатися, але тоді і спілкуватися ні про що. Людина немов зайва... Тому і спитав

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна