Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

За Україну, за її волю

За Україну, з вогнем завзяття, Рушаймо, браття, всі вперед! За Україну, з вогнем завзяття, Рушаймо, браття, всі вперед! Слушний час кличе нас - Ну ж бо, враз Сповнять святий наказ!

Приспів:

За Україну, за її волю, За честь, за славу, за народ!

Ганебні пута ми вже порвали І зруйнували царський трон, Ганебні пута ми вже порвали І зруйнували царський трон, З-під ярем, із тюрем, Де був гніт, Ми йдем на вільний світ.

Приспів.

О, Україно! О, рідна ненько! Тобі вірненько присягнем. О, Україно! О, рідна ненько! Тобі вірненько присягнем. Серця кров і любов - Все тобі Віддати в боротьбі!

Приспів.

Вперед же, браття! Наш прапор має І сонце сяє нам в очах! Вперед же, браття! Наш прапор має І сонце сяє нам в очах! Дружний тиск, зброї блиск, В серці гнів І з ним свобідний спів!

8

Коментарі

13.01.10, 23:00

Я цю пісню здається вже нечув як від школи... дивно що саме народні легендарні пісні зарас почути просто нереально.

    23.01.10, 23:21Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

    Такої! Як це нечуєте? Може, не те радіо слухаєте? Та нехай не кожен день крутять, та все ж... Може, наспіваємо?

      33.01.10, 23:37Відповідь на 2 від Шабо

      Такої! Як це нечуєте? Може, не те радіо слухаєте? Та нехай не кожен день крутять, та все ж... Може, наспіваємо?що знов? Пані Шабо, я минулого разу чуть не надірвався, невже мене на цей подвиг як на штурм.. нешкодуєте
      Був на сайті у вас, це ж треба отак здоровя мати щоб стільки творити..

        Гість: ZloyBober

        43.01.10, 23:37

        Мдеее...а волю Украине подарили три пьяных мужыка в белорусском лесу.Гримаса истории,однако......

          54.01.10, 00:11Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

          То починайте... Бо я вже надумав послухати. )))

            64.01.10, 00:33Відповідь на 5 від N 47-ий

            То починайте... Бо я вже надумав послухати. )))

            Тсссс Всі вже сплять... Я ще розбуджу аудиторію, а можу й розлякати, завтра горланити насмілюсь, а зарас баіньки
            Добраніч.

              74.01.10, 01:10Відповідь на 4 від Гість: ZloyBober

              Та Ви що? ага, скажіть, що Московія нам надарувала повстанські пісні ще.

                84.01.10, 01:12Відповідь на 6 від ДімкаLvivsky

                Гаразд! Я починаю, а ви, друзі, підхоплюйте!

                За Україну, з вогнем завзяття,

                Рушаймо, браття, всі вперед!

                За Україну, з вогнем завзяття,

                Рушаймо, браття, всі вперед!

                Слушний час кличе нас -

                Ну ж бо, враз

                Сповнять святий наказ!



                Приспів:



                За Україну, за її волю,

                За честь, за славу, за народ!

                  94.01.10, 01:15Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

                  О, то Ви мене засиплете компліментами!!!! Як тим снігом! Ото вже і не думала, що співати - то подвиг!
                  А щодо творчості - то ж не за один рік пишу... Вже маю стаж - зараз, підрахую... (ох, це такої... ) 14 років!!!! Мало не здається...

                    Гість: ZloyBober

                    104.01.10, 01:39Відповідь на 7 від Шабо

                    При чем тут песни? Я говорю про факт обретения независимости...будете спорить с этим всемирно известным фактом?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна