хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Реконструктор-казак застрелил россиянина из янычарского ружья

В украинском городе Каменец-Подольский во время военно-исторической реконструкции "Каменец - земля героев" погиб 38-летний гражданин России. Как сообщает "Корреспондент.net", россиянин погиб из-за неосторожности другого участника реконструкции, 38-летнего гражданина Украины.

Как рассказали в управления МВД Хмельницкой области, инцидент произошел накануне, около 13:00 на берегу реки Смотрич. Участники реконструкции воспроизводили маневры казачьих войск и московских стрельцов. Украинец, выступавший в роли запорожского казака, во время перезарядки самодельного макета янычарского ружья (по всей видимости, речь идет о мушкете) 17-ого века, который сам по себе не является огнестрельным оружием, не достал шомпол для прессования пороха и выстрелил.

В результате этого фрагмент шомпола попал в голову другому участнику фестиваля - гражданину РФ. "Мужчина получил открытую черепно-мозговую травму, от которой скончался в реанимационном отделении Каменец-Подольской городской больницы", - сообщили в УМВД.

Подозреваемый в совершенном убийстве сознался и был задержан. По словам представителей украинской милиции, по факту случившегося возбуждено уголовное дело по части 1 статьи 119 Уголовного кодекса Украины (убийство по неосторожности). Она предусматривает наказание в виде ограничения свободы на срок от трех до пяти лет или лишения свободы на тот же срок. 

Ось додане відео, що свідчить про абсолютно випадковість трагічної події...


17

Коментарі

13.10.11, 20:03

Наслышан... жалко парня, что погиб из-за такой лажи... еще и жлко Руслана, из-за оплошности и недосмотра...теперь судимость будет... и не дай бог еще и на зону попадет...
Самое главное, представители пострадавшего обвинений не выносили... и понимают, что это случайность...

    23.10.11, 20:17

    це звісно не той випадок щоб радіти, але дехто може їм скористатися в нездорових цілях
    наприклад заголовок можна сприймати неоднозначно.

      Гість: Olexan

      33.10.11, 20:20

      Дійсно СМІ вміє згустити фарби і без того підляти масла в вогонь.
      Це трагедія. І причому тут судимість Росланду з цим тягарем жити...

        Гість: Olexan

        43.10.11, 20:22

        Прохання підправти заголовок. Наприклад нещасній випадок під час фестивалю чи щось подібне.

          53.10.11, 21:50Відповідь на 4 від Гість: Olexan

          Прохання підправти заголовок. Наприклад нещасній випадок під час фестивалю чи щось подібне.Олексан, я ж розмістив якраз слово в слово як Кореспондент.нет. До того ж у статті якраз і немає жодного перевантаження чи *смакування*. Сам знаю, що таке травми під час реконструкції. В тому числі і по 17ст. Гірше інше - як взагалі складеться надалі реконструкція в Кам"янці. Серед чиновників переважають такі. хто взагалі волів би нічого не робити, аби чого не вийшло.

            63.10.11, 22:06

              Гість: Olexan

              73.10.11, 22:10

              Час покаже.
              Міська влада визнає що це нещасний віпадок через халатність. Була офіційна пресконференція на цю тему.
              Але як надалі буде не знаємо. Ми теж всі переживаем і за втрату людини. І за майбутнє і фестивалів і руху в цілому.
              Дуже переживаєм що б смі не підняли бучю навколо цього.
              Саме прикро що дуже часто пишуть що Росланд був пяний і взагалі про алкоголь. Але Росланд взагалі не п'є !!! І що до битви йдть сурові інструкції і застереження. Але нажаль...
              Тому і виробляється якась агресивна реакція на публікації на цю тему.

                83.10.11, 22:18Відповідь на 7 від Гість: Olexan

                Росланд - п"яний ?1? Та скільки я його знаю, він точно ніколи не пив. Уявляю. що Зарембі чи не найтяжче. Адже саме Сашко доклав стільки зусиль, аби цей фестиваль розпочав проходити в рідному місті ще з 2005 року. У владі у вас там дійсно не набайдужіші до історії люди. Тому і є ви фактично чи не лідерами з фестивалів взагалі.
                А статті про трагедію поки (ті які читав) більш - менш толерантні. Тримайтесь !

                  93.10.11, 23:24

                  http://www.regnum.ru/news/fd-abroad/tourism/1451738.html
                  На историческом фестивале на Украине "казак" убил "московского стрелка"
                  ось як росіяни висвітлюють журналістика це така річ - де головне влучний заголовок.
                  я ще поблукаю Вру.нетом, може щось жахливіше побачу

                    103.10.11, 23:34Відповідь на 9 від Пробіотик

                    <span> http://www.regnum.ru/news/fd-abroad/tourism/1451738.html </span>
                    На историческом фестивале на Украине "казак" убил "московского стрелка"
                    ось як росіяни висвітлюють журналістика це така річ - де головне влучний заголовок.
                    я ще поблукаю Вру.нетом, може щось жахливіше побачу
                    найгірше хлопцям-реконструкторам. Багатьох знаю, для них взагалі це удар. Скинте ще Олексану те що знайдете.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна