хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941

Возз'єднання чи окупація, добро чи зло? Події "золотого вересня" довгий час перебували під грифом "таємно" поза увагою науковців та митців, були призабуті суспільством.

Багатокультурна довоєнна Галичина стала жертвою агресій двох найбільших тиранів XX століття Гітлера і Сталіна. Будучи зруйнованим, більше ніколи не відновиться довоєнний уклад життя, культури, етнічні особливості цього краю.

Фільм створено на основі свідчень очевидців цих подій - представників українського, польського та єврейського народів, які до 40-х років XX століття становили основний етнічний склад Галичини.

"Бо так само, як за днів потопу всі їли й пили, женились й заміж виходили, аж до дня..."  Мт. 24, 38

24

Коментарі

115.03.11, 07:22

    215.03.11, 09:11

    Цей фільм треба показати в кожній школі. І не тільки в Україні, але і в Росії!

      315.03.11, 13:39Відповідь на 1 від Саничок

      Дякую...

        415.03.11, 14:24Відповідь на 2 від ЧарКес

        Цей фільм треба показати в кожній школі. І не тільки в Україні, але і в Росії!Для початку школярам не варто забивати голови нісенітницями про братскість народів, бо таким чином вони не опанують інформації про те, як "брат росіянин", ступаючи брудним чоботом на поріг хати свого "брата українця", починав там газдувати, встановлювати власні порядки, при цьому гвалтуючи його дружину і сестру, а його самого зводити зі світу...

          515.03.11, 17:05

          Ти фільм подивися! Він якраз майже документальний і об'єктивний про "діяння" Совєтів і НКВД!

            615.03.11, 17:53Відповідь на 5 від ЧарКес

            Ти фільм подивися! Він якраз майже документальний і об'єктивний про "діяння" Совєтів і НКВД!А то як би я його порекомендував попередньо не переглянувши...?
            З огляду на крайній трагізм фактів і спогадів, виробник сам вказав на постері "Not recommended for younger audience - Не рекомендується для молодіжної аудиторії !" Діти не в змозі збагнути тої дикості з боку московітів... та куди вже дітям... тут ще багато їхніх батьків впираються незаперечним фактам...

              Гість: burtka

              715.03.11, 20:05

              Посмотрел. Обилие художественных допусков позволяет причислить сей фильм к категории фантастики на историческую тему.

                815.03.11, 21:10Відповідь на 7 від Гість: burtka

                Посмотрел. Обилие художественных допусков позволяет причислить сей фильм к категории фантастики на историческую тему.Не зрозуміли. Вас вистачило хвилин на 20, або й менше... Не біда... Важливо, що сім'я, родичі і друзі здорові і живуть поряд...
                Чи то вже людина так влаштована, що не здатна збагнути глибину чужого горя, не переживши самому аналогічне?

                  Гість: burtka

                  915.03.11, 21:32Відповідь на 8 від Edius

                  Посмотрел. Обилие художественных допусков позволяет причислить сей фильм к категории фантастики на историческую тему.Не зрозуміли. Вас вистачило хвилин на 20, або й менше... Не біда... Важливо, що сім'я, родичі і друзі здорові і живуть поряд...
                  Чи то вже людина так влаштована, що не здатна збагнути глибину чужого горя, не переживши самому аналогічне?
                  Неправда Ваша! Я посмотрел полностью, и это меня сподвигло создать тему:
                  http://blog.i.ua/user/2052647/663104/
                  Кстати, мои родственники знают окресности Норильска очень неплохо.

                    1015.03.11, 22:29Відповідь на 9 від Гість: burtka

                    Якщо міряти мовою кіно, то вам повинен бути відомий такий його жанр як історична драма, а ще є такий - ігровий документальний, що покликаний максимально наблизити глядача, створивши ефект присутності останього. Складається враження, що Ви їх свідомо ігноруєте в даному випадку?
                    І давайте не будемо лукавити: я Вам порекомендував продивитися сюжет в 19:30 г. Ви відписали свої враження від побаченого в 20:05 г., щей поміж тим встигли створити блог "У кого есть документы" в 20:00 г. І все це при хронології фільму в 50 хвилин...)
                    Мені не зрозуміле Ваше повідомлення про Норільськ...(

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна