хочу сюда!
 

Инна

37 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

молодь УПА ламала пальці та кришила зуб

В лісах на межі Тернопільської та Рівненської областей завершилась найбільша в Україні теренова гра „Гурби-Антонівці", яку проводять на місці найбільшого бою УПА з військами НКВД.

Три сотні молодих людей, розділившись на дві команди-курені, три дні жили в лісі, „воюючи" між собою. Цьогоріч, вперше за девятирічну історію гри, половина її учасників втікла з поля бою. За словами організаторів, причиною такого масового дезертирства став дощ, холод, і жорстокі бійки. За правилами гри, її учасники „воюючи" між собою, стараються зірвати повязку з плеча суперника. При цьому бити, душити та застосовувати больові прийоми заборонено. Однак на практиці проконтролювати всіх учасників нереально. Вже на другий день керівник куреня „Червоних" Андрій Бень повідомляв про травми учасників.

„В курені „Жовтих" в одної дівчини надщерблений зуб, в іншої – забита грудна клітка. В нас - пять зломаних пальців. Можливо, вони не зломані а вивихнуті – зараз це визначити важко. Просто пальці стирчать в різні сторони", - казав курінний.

Організатори кажуть, що в більшості гра проходила коректно, а поза правилами грали тільки окремі учасники. „Дівчина, в якої надщерблений зуб зізналася, що сама необережно впала на коліно. Але деякі учасники таки поводилися жорстоко - на гру попало десь з десяток неадекватних людей", - каже член Ради вищих спостерігачів гриКатерина Аврамчук.

До кінця гри з табору „Червоних" втікло близько 40 бійців. З „Жовтих" дезертирувала більшість. В останній день битися продовжувало лише тридцять її учасників. Врешті вони цю гру програли.

Варто відзначити, що половину часу гри учасники пробули в лісі під безперервним дощем. Темпаратура повітря опускалася до 4-7 градусів.

24

Комментарии

13.05.11, 17:40

"Зарница" в жопе заиграла.

  Гость: СначалаСорила

  24.05.11, 09:24

  Да... вояки.Что-то с арифметикой проблемы.Из трех сотен убежало 40,а в последний день осталось 30???А вообще-то было бы смешно,если бы не было так грустно,что в этих областях все таки готовятся к войне(только с кем?) и забивают головы молодежи этими гадостями.

   Гость: Комендор

   34.05.11, 20:41

    Гость: Сл АВА

    46.05.11, 18:09

    проорал свидоми, одним словом.

     521.05.11, 18:23

     когда "смерч" ахнет, скрошится два зуба, но у всех.