хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

R_

R_

?!.


Нет ни одного украинского президента, которого бы после года-двух по избранию не поносило бы большинство. Смиренно спрошу: господа избиратели, вы нахера их вообще выбираете? Вот и Порошенко — с каким-то там фантастическим рейтингом до выборов! — уже, гляжу, не европейский и похуй всем на то, что английским владеет. А?
Страна вечных инфантилов, блять …
19

Коментарі

15.11.15, 21:38

    28.11.15, 20:07

    ВИБІР. Не сьогодні робимо ми вибір, Вибір ми зробили всім життям! І не звинувачуй правих-лівих, Бо всьому виною то ти САМ! Заповіді Божі позабувши, Ти живеш бездумно, у багні. Позабувши про науку Божу. Ти грішиш, грішиш щодень при дні. Злі слова, що всюди сіють люди, Ненавистю сповнені летять. Знайте, що добра з тих слів не буде,Треба буде ЗЛО спокутувать. Для спокути, Щоб сплатили кров'ю, За столітнє скопище гріхів, Дасть тобі Господь ЦАРЮГУ злого, У спокуту кров щоб з тебе пив! А як буде випито до краплі, Кров людську в спокуту за гріхи, Дасть тоді Творець ЦАРЯ ЛЮБОВІ. То ж сьогодні, вибач, вибрав ти!

      38.11.15, 21:18Відповідь на 2 від Nikolka

      то не я писав , а лиш скопіював .. надіюсь звернення ‹ти› не до мене , бо се було би хибно …

        49.11.15, 13:07Відповідь на 3 від R_

        Вибачте, коли так. Це лише мій вірш написаний на вибори Янека Президентом України.

          59.11.15, 13:47Відповідь на 4 від Nikolka

          та я й гадав шо се літературний прийом )

            610.11.15, 23:00

            Господа, читайте раннего Турчинова (2003 г. "Аутодафе", исключительно точно охарактеризовал украинскую нацию. И как следствие, уютно чувствует себя в Совбезе.

              712.11.15, 08:44

              срана де...имхо

                813.11.15, 09:16

                .. вечно недовольные... скорее всего от того... что на работе не устают

                  913.11.15, 09:17Відповідь на 6 від codek