хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я так тебе кохаю

А, може, це кохання?.. Думала вона, вдихаючи духмяний аромат м’ятного чаю і вдивляючись у зоряне небо. Як дивно, зірки сьогодні сяяли якось по-особливому яскраво. Ось її улюблена Велика Ведмедиця. До цього сузір’я вона так часто звертала свій погляд, коли їй було сумно і самотньо. Воно випромінювало якусь дивну позитивну енергетику, яка поступово проникала у її втомлену душу і заспокоювала її. Вона несподівано спіймала себе на думці, що, згадуючи цей незвичний загадковий погляд, з яким вона сьогодні зустрілася зовсім несподівано і неждано, її серце чомусь пришвидшує свій розмірений ритм, і чомусь так хочеться посміхнутися… Просто, невимушено, легко, безтурботно … Вона не могла цього пояснити. Ні, це не кохання… Вона ніколи не вірила в кохання з першого погляду. Вона взагалі більше не вірила в кохання… Бо навіщо вірити в те, чого не існує? Вона не хотіла у нього вірити… Колись вона уміла кохати… Давно… У іншому житті… А в цьому вона просто викреслила це слово зі свого лексикону. Це лише миттєве захоплення і я не дозволю йому навіть доторкнутися до свого серця… Бо воно давно зачинене!подумала вона, роблячи останній ковток запашного чаю. Приємна солодка втома торкнулася до її очей, а з глибин пам’яті чомусь знову виринув цей дивний загадковий погляд…

          

18

Останні статті

Коментарі

Гість: Милая+

17.05.10, 14:31

    27.05.10, 14:32Відповідь на 1 від Гість: Милая+

    Спасибо,Милочка.Рада,что тебе понравилось.

      Гість: Милая+

      37.05.10, 14:35Відповідь на 2 від Voloszka

      Я в прочитала залпом))) на одном дыхании....
      я и сама в прозу ударилась))) просто стихом не выразить.......

        47.05.10, 14:37Відповідь на 3 від Гість: Милая+

        Да я сама себе удивляюсь... Тоже писала как бы на одном дыхании...Хотя совсем не сложно было...Ты же понимаешь о чём я. А где твоя проза?В блоге?

          Гість: Милая+

          57.05.10, 14:39Відповідь на 4 від Voloszka

          у меня в блоге)))
          Да я понимаю ...

            67.05.10, 14:40Відповідь на 5 від Гість: Милая+

            Ой как интересно.Забегу почитать

              Гість: Rewers

              77.05.10, 14:46

              Супер я в захваті ти молодець слів не можу підібрати

                87.05.10, 14:47Відповідь на 7 від Гість: Rewers

                Тобі дійсно сподобалось?

                  Гість: Rewers

                  97.05.10, 14:49Відповідь на 8 від Voloszka

                  Тобі дійсно сподобалось?Звичайно що сподобалось навіть не сумнівайся в цьому

                    107.05.10, 14:51Відповідь на 9 від Гість: Rewers

                    Приємно це чути...Насправді легко писалося.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна