хочу сюди!

Елена

51 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Моя порада

Поставте собі дивитись якийсь легкий фільм (не про війну). Наприклад, англійський детектив. Зараз буде важко зосередитись і цілком слідкувати за сюжетом, та все ж це відволікає. Принаймі, мені допомагає.
11

Коментарі

114.03.22, 18:00

Згідний.
Відволікає від обстрілів щось гарне.
Я дивлюся наступні:
"Обдарована" - про дівчинку математичного генія.
"Між небом й землею" - комедійна мелодрама.

214.03.22, 18:01

але я давно вже ніц не дивлюся, дещо проблемно.

314.03.22, 18:03

так, психологи радять...
      але я навіть на ютубі не кожне відео додивитись можу, часто сповіщення про тривогу заважає

414.03.22, 18:06Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

Дякую, подивлюсь. Тримайся

514.03.22, 18:07Відповідь на 3 від яНат

614.03.22, 18:22

Раджу серіал "Хлопчики міссіс Браун"... Настільки смішний, що навіть коли голова повністю зморочена, жарти пробиваються...
            Нажаль, єдиний хороший переклад - на російську від ВірусПроджект...

714.03.22, 18:23Відповідь на 3 від яНат

так, психологи радять...
              але я навіть на ютубі не кожне відео додивитись можу, часто сповіщення про тривогу заважає
              Привет! Мне тоже с этим не везет, но по причине мерзкого качества видео.
              На тревоги давно не реагирую, давний пофигист и фаталист...

815.03.22, 18:29Відповідь на 7 від Logic_man

...по причине мерзкого качества видео.
                У мне якість відео пристойна, коли втомлююсь від новин, то дивлюсь серіали, мандри, лайфхаки.
                Заробивши в шахті звання ветерана праці та взявши участь у складанні більше 1000 актів про нещасні випадки (1964 по 2007), теж став, як Ви дотепно сказали, "пофігістом та фаталістом".

915.03.22, 19:13Відповідь на 8 від Леонід

...по причине мерзкого качества видео.
                  У мне якість відео пристойна, коли втомлююсь від новин, то дивлюсь серіали, мандри, лайфхаки.
                  Заробивши в шахті звання ветерана праці та взявши участь у складанні більше 1000 актів про нещасні випадки (1964 по 2007), теж став, як Ви дотепно сказали, "пофігістом та фаталістом".
                  Тот же случай, только у меня быстрый интернет, смотрю все он лайн.
                  Не дай Бог отключат