Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Сани Лорак - Мий!!!

Мрій,мрій про мене, мрій, Хочеш бути мій? Мрій про мене, мрій, любий...

1к. Полюбив, зачепив за струну болючу в серці. Не зумів зберегти все, що було так відверто. Не почуєш більше голос ніжний мій, Не для тебе я, та все одно ти мрій...

Приспів: Мрій, мрій про мене, мрій, Хочеш бути мій? Мрій про мене, мрій, любий... Мрій, мрій про мене, мрій, Знаю, будеш мій. Мрій про мене, мрій, як хочеш...

2к. Покажи, не кажи, що нема кохання в серці. Знаю я, ти прийдеш, бо воно тобі озветься. Не почуєш більше голос ніжний мій, Не для тебе я, та все одно ти мрій...

Приспів. http://goodsongs.com.ua/ 

Мий, ти посуду мий, Хочеш бути мій? Мий посуду мий, любий... 1к. Полюбив, затащив ти мене в постіль за серце. Но не зміг зберегти хрушталеве ти тарельце. Не почуєш більше голос ніжний мій: Гаркну тобі я, та все одно ти мий... Приспів: Мий, мій ти посуд мий, Ти хлопчаче мій! Мий ти посуд мій, любий Мий, ти підлогу мий, навіть і не мрій-. Мий у хаті мий, щоб чисто... 2к. Покажи, не кажи, що нема «Фейри» на полці. Знаю я, ще прийдеш, бо не вимито віконце. В радіо почуєш голос ніжний мій, Це для тебе я, та все одно ти мий... Приспів. Мий ти для мене мий, хочеш бути мiй?- Мий для мене мий, любий Мий мий ти гарно мий, потім будеш мiй Мий  мене ти мий,- (тебе) я ХОЧУ.... Мий мий ти посуд мий, мий пыдлогу мий, мий віконце мий!!! Мій ну тепер ти мій господарник мiй. Роздягальник мій, любий Мій мій ти кухар мій, прибиральник мiй Мій  також водій,- (тебе) я ХОЧУ....

 08.01.2011


92%, 12 голосів

8%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

18.01.11, 23:49

    Гість: _Буська_____

    28.01.11, 23:52

      Гість: pomadka

      38.01.11, 23:58

      артист ты наш незаменимый

        48.01.11, 23:59Відповідь на 3 від Гість: pomadka

        артист ты наш незаменимыйдьякую!

          58.01.11, 23:59Відповідь на 2 від Гість: _Буська_____

          тоби сподобалось? я знав шо ти зацинеш мою чисту державну мову

            69.01.11, 00:00Відповідь на 1 від WILD_EAST

              Гість: _Буська_____

              79.01.11, 00:02Відповідь на 5 від пан РУСЛАН

              звісно сподобалось...тим паче ти кращий ніж ані лорак...

                Гість: pomadka

                89.01.11, 00:04Відповідь на 4 від пан РУСЛАН

                артист ты наш незаменимыйдьякую!так...земля сошла с орбиты...ты петь начал по украински и ешо и говорить???

                  99.01.11, 00:09Відповідь на 7 від Гість: _Буська_____

                  звісно сподобалось...тим паче ти кращий ніж ані лорак...ну спасибо , хоча сравнение как бы не корректное

                    109.01.11, 00:09Відповідь на 8 від Гість: pomadka

                    артист ты наш незаменимыйдьякую!так...земля сошла с орбиты...ты петь начал по украински и ешо и говорить??? всяко бувае

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна