хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Ці таємничі "Сейшели"

На одному із фестивалів Молодість демонструвався  польський фільм «Сейшели», режиссера не пам’ятаю. Але фільм хороший і, як завжди, у польській школі - особливий.

Сюжет там такий звичайний, як на сьогодні, погоні, побої, якісь розборки, дуелі, така веремія безпросвітна у житті головного героя, що хоч бери вішайся, по-моєму, він там навіть збирається це робити , точно не пам’ятаю…

Але посеред усіх цих безвихідних ситуацій щораз в уяві героя постає образ недосяжних островів – Сейшелів…

Причому він уявляє себе під намальованими пальмами у  гурті прекрасних панночок в шезлонгу і з келихом якогось екзотичного напою…

 І це ой як заспокоює його  геть розбиті нерви…

 

От від того часу, як я побачила цей фільм – повний іронії і якогось напрочуд безвихідного сарказму, я закохалась у Сейшели.

Це райські острови, де щорічна температура сягає 24 градусів тепла за Цельсієм, де завжди літо, Індійський океан і відпочинок, і навіть сполучення між островами через аероплани…

І коли щораз ось-така зимова безнадьога чи  осіння мжичка, я уявляю себе посеред тих намальваних пальм із келихом екзотичного напою…

 

І ця уява  ой-як заспокоюємої геть розбиті нерви….

 

А ще я дізналась, що Сейшели впродовж багатьох століть були піратськими островами… І, мабуть, пірати, ховали там свої скарби………

Остров

Острів Маріана (Сейшели)

4

Коментарі

11.02.10, 15:29

Гарно написано. )

    21.02.10, 15:31Відповідь на 1 від N 47-ий

    дякую, можна сказати, за покликом серця написано

      Гість: Тираъ

      31.02.10, 16:23

      Нену щозь таки треба робити

        41.02.10, 16:24Відповідь на 3 від Гість: Тираъ

        у смиле

          Гість: Тираъ

          51.02.10, 16:29Відповідь на 4 від TatianaR

          Захопити один з островів, сказати що реінкарнірували , викопати скарби. які у прошлих життях закопали. набити всім фейси, хто не повірить. Та вирощувати орхідеї. Красиво загинути у танці зі скатом як той австралієць.

            61.02.10, 16:31Відповідь на 5 від Гість: Тираъ

            оцей острів, що на картинці коштує 5 млн дол. можна оформити заявку

              Гість: Тираъ

              71.02.10, 17:01Відповідь на 6 від TatianaR

              оцей острів, що на картинці коштує 5 млн дол.можна оформити заявкуПід гранд

              Толька для українських кінознавців

                81.02.10, 17:04Відповідь на 7 від Гість: Тираъ

                оцей острів, що на картинці коштує 5 млн дол.можна оформити заявкуПід гранд

                Толька для українських кінознавців
                тіпа нас із тобою, бо у нас оч. тяжола работа - нєрвна

                  Гість: Тираъ

                  91.02.10, 17:08Відповідь на 8 від TatianaR

                  Я тобі листа надішлю. зара з варіантом титрів.
                  Ога, "кінознавці бувають напрочуд темпераментні"(майже цитата)

                    101.02.10, 17:10Відповідь на 9 від Гість: Тираъ

                    на що Ви натякаєте?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна