Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Грибалка

   На дворі стояв благодатний серпень. Сонце щедро дарило своє тепло матінці природі. В один з таких днів я, прогулюючись по старому ринку( лучанам він звісно добре відомий), зустрів свого товариша Сергія, відомого в колі своїх друзів як заядлого рибалку і мисливця. Зустрілися якраз навроти прилавку, за яким жіночка з села продавала білі гриби. Після взаємних привітань мова зайшла звичайно про гриби. Подивившись на прилавок, на гриби на ньому Сергій сказав що знає де можна такі назбирати і запропонував з'їздити туди. Хочу сказати що гриби це моя слабкість. Люблю рибалити але гриби на першому місці. А тут Сергій добавляє що там є усе, і грибів повно і рибалка чудова. Ну як було не скористатися таким запрошенням. І от владнавши одні, відклавши інші справи ми вирушаємо.
   Виїхали ще затемна. Авто Сергія швидко наближало нас до завітної місцини. Прибули на місце коли тільки-тільки почало сіріти. Зустрів нас Андрій Сергія друг, теж фанат рибалки і полювання. Як згодом вияснилося, що приїхали ми до нього додому. А живе він на березі прекрасного невеликого озера, що заховалося серед неозорих лісів Полісся. Відразу по приїзді відпливли рибалити, резонно вирішивши що гриби нікуди не втечуть. Повернувшись з рибалки, я не встиг дійти до хати як остовпів. За три метри від будинка я побачив гриба

 А трохи в сторону я замітив ще і ще

  Обходивши лишень кругом хати за якихось 15 хвилин ми назбирали цілу кучу білих грибів







   І все це тихе полювання в радіусі 50 метрів. Вражень від усього цього не передати. У Вас напевне виникло запитання відносно рибалки. Вона теж була чудова, але вже буде інша, не менш захоплююча, розповідь.

  Приїхавши додому я не втерпів щоб не похвалитися результатами грибалки перед сусідами. Нехай пробачать мою нескромність але похвалитися справді було чим.
  Фотографії мені любязно надав Сергій.
18

Коментарі

Гість: Shadoi

113.03.10, 15:27

Здорово. От тільки грибчики треба було не виривати, а зрізати, щоб міцелій не порушити.

    анонім

    213.03.10, 15:31

    Прекрасный отдых..

      313.03.10, 15:33Відповідь на 1 від Гість: Shadoi

      Хай пробачать мені читачі що так вийшло. Просто не у всіх були ножі. На останній фотці гриби що збирав я то вони зрізані

        Гість: Med

        413.03.10, 15:34

        Ну й грибники, гріш вам ціна, як можна думати тільки про себе, виривавши гриби з корінням Гриби супер, а озеро не Добре часом?

          Гість: Med

          513.03.10, 15:35Відповідь на 3 від РибачОК

          реабілітувався

            Гість: ХУДОЖНИК+

            613.03.10, 15:37

            грибалочка ще та

              713.03.10, 15:40Відповідь на 5 від Гість: Med

              Я з самого дитинства збираю гриби. Люблю і вмію це робити.

                813.03.10, 15:42Відповідь на 6 від Гість: ХУДОЖНИК+

                Не зовсім до нашого товариства але там далі буде і про рибалку і фотки чудові. якщо товариство не проти???

                  Гість: Med

                  913.03.10, 15:58Відповідь на 7 від РибачОК

                  Я теж і люблю, і вмію

                    Гість: ХУДОЖНИК+

                    1013.03.10, 16:01Відповідь на 8 від РибачОК

                    "рибаки ловили рибу..а зловили
                    товариство з гумором ...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна