хочу сюди!
 

Лия

43 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Долой с сайта лживую воровку Julia20 и подобных ей

                                                       Продолжение заметки http://blog.i.ua/community/2051/691769/ И вот это юное, но очевидно тупое созданье  Julia20 , жаждущее дешевой славы и популярности за чужой счет, наверное в "подарок" , мало ей было той грязи, в которой она уже по уши извозилась, защищая вора AlexNowak***, решила сама заняться воровством, плагиатом и пр. Смотрим внимательно: стихотворение Julia_20* Для Тебе !!! http://blog.i.ua/user/4102474/686367/:   15.04.11 11:48 | авторский стих - любовь - мои стихи - мої вірші

"… Для тебе створюю пісню кохання, Будемо милий з Тобою її ми співати, Звуки пісні летітимуть лісами й полями. Зможуть до добрих людей завітати. Щоб щастя усі нам з Тобою бажали, Щоб небо без краю, щоб доля безхмарна, Щоб усе те було - у моїй пісні кохання І щоб губи мої навік злилися з Твоїми. Щоб зерно кохання пустило коріння, Щоб любов наша, милий, з Тобою розквітла Я здіймуся вітрами в квітневе повітря, Полечу буревієм до милого стрімко Щоби знову він став трішечки щасливішим; Може тоді і не буде моя постіль «холодніша», Як він приголубить мене, стане наймилішим, ... а потім, … хоч війна. хоч зима - … прожито… ." (Julia20)

И это воровство Julia_20* теперь  называет: авторский стих - любовь - мои стихи - мої вірші А теперь более раннее стихотворение Masterа "Я для   тебе ... " http://blog.i.ua/community/2051/616919/

13.01.11 20:44 в Творческая Masterская | master-стихи - кохання - лірика - поезія

Я для  тебе  створити хочу пісню кохання... Будем,  мила...  з   тобою  її  ми  співати. Звуки пісні б летіли лісами... полями. К добрим людям ті звуки змогли завітати. Щоби  щастя   усі нам   з   тобою   бажали , Щоби  небо   без краю , щоби  Доля  безхмарна ... Щоб усе те було... у тій пісні кохання. І щоб губи дівочі... злилися з моїми, Щоби зерна кохання пустили коріння... Щоб Любов наша, мила,  з   тобою  розквітла... Я здіймаюся вітром у січневе повітря... Я до милої стрімко лечу буревієм, Щоби знову вона стала трошки щаслива. Може тОді не буде і постіль холодна, Як вона приголубить мене... а там хто зна.

Явное воровство стихотворения у Mastera (и не единственное при чем, о чем Вы все можете убедиться... очевидно, что все  стихи грубо говоря Julia_20* "стырила"  ) помимо этого слегка и безграмотно  искореженного очумелыми рученками -   грубая неудачная попытка  маскировки. Помимо этого  моё стихотворение "Я для тебе створити хочу пiсню кохання..." можно увидеть также: http://www.stihi.ru/2011/01/13/8885 от 13.01.2011 21:05  Copyright: Мастер Степанов, 2011 Свидетельство о публикации №11101138885.

77%, 17 голосів

23%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

122.04.11, 18:14

    222.04.11, 18:16

    ..позорище...

      Гість: Мифодий Хуев

      322.04.11, 18:17

      молодец, я про джулию и ей подобных
      за копипастом будущее

        422.04.11, 18:22

        Мне искренне жаль этих воров...

          522.04.11, 18:40

          Знаете, я думаю вы должны быть довольны. Это в каком-то роде признание вашего таланта. Плохое не воруют.

            Гість: Сёдня удалюсь

            622.04.11, 18:49

              Гість: Тираъ

              722.04.11, 18:52Відповідь на 6 від Гість: Сёдня удалюсь

                822.04.11, 19:09Відповідь на 5 від Бармалей Глюк

                Знаете, я думаю вы должны быть довольны. Это в каком-то роде признание вашего таланта. Плохое не воруют.Честно говоря , мало радости испытываешь глядя на подобное неподобство...
                и таких же в стране... не единицы, которые считают,что им всё сойдет с рук...
                Хотя , возможно, не исключено,что это один из клонов проходимца и вора AlexNowak***...

                  Гість: ИРИН@*

                  923.04.11, 08:48

                    1023.04.11, 16:00

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна