Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Межа остання

 

 

Неодночасно, в самості безмежній

Межу тонку останню перетнувши,

Позатілесний вимір-світ бентежний

НеВідчуттям неТіла враз відчувши,

Ми впізнаватимемо тих, кого любили,

Споріднених нам серцем і душею?

Чи усвідомлення та пам’ять загубили

За життєрозділом – останньою межею?...

 

17.12.2010

© Stepans’ka Marina (SMG)

7

Коментарі

118.12.10, 21:02

Сумно якось... Але цікаво та загадково... А взагалі пам'ять в іншому вимирі майже зітреться(якщо я правильно зрозумів тему)... Не треба туди прагнути, треба жити тут і зараз. Бо там можемо й не впізнати "тих, кого любили"... Мене от там ніхто, мабуть, не буде шукати, наприклад А якщо душа потім втілиться в нове тіло - ми вже взагалі нічого не будемо пам'ятати з минулого...

    218.12.10, 21:36Відповідь на 1 від The Strong!

    Сумно якось... Але цікаво та загадково... А взагалі пам'ять в іншому вимирі майже зітреться(якщо я правильно зрозумів тему)... Не треба туди прагнути, треба жити тут і зараз. Бо там можемо й не впізнати "тих, кого любили"... Мене от там ніхто, мабуть, не буде шукати, наприклад А якщо душа потім втілиться в нове тіло - ми вже взагалі нічого не будемо пам'ятати з минулого...нічого про прагнення тУДи немає у вірші. мене хвилює, чи є ШАНС ЗУСТРІЧІ там з найдорожчими нам людьми. иене бентежить, що ТАМ

      319.12.10, 00:10Відповідь на 2 від The Beauty!

      Сумно якось... Але цікаво та загадково... А взагалі пам'ять в іншому вимирі майже зітреться(якщо я правильно зрозумів тему)... Не треба туди прагнути, треба жити тут і зараз. Бо там можемо й не впізнати "тих, кого любили"... Мене от там ніхто, мабуть, не буде шукати, наприклад А якщо душа потім втілиться в нове тіло - ми вже взагалі нічого не будемо пам'ятати з минулого...нічого про прагнення тУДи немає у вірші. мене хвилює, чи є ШАНС ЗУСТРІЧІ там з найдорожчими нам людьми. иене бентежить, що ТАМШанс є, гарантії нема...

        419.12.10, 07:22Відповідь на 3 від The Strong!


        Сумно якось... Але цікаво та загадково... А взагалі пам'ять в іншому вимирі майже зітреться(якщо я правильно зрозумів тему)... Не треба туди прагнути, треба жити тут і зараз. Бо там можемо й не впізнати "тих, кого любили"... Мене от там ніхто, мабуть, не буде шукати, наприклад А якщо душа потім втілиться в нове тіло - ми вже взагалі нічого не будемо пам'ятати з минулого...нічого про прагнення тУДи немає у вірші. мене хвилює, чи є ШАНС ЗУСТРІЧІ там з найдорожчими нам людьми. иене бентежить, що ТАМ
        Шанс є, гарантії нема...
        та звісно ж, гарантії ніколи немає ні на що. стосовно того, чи хто-небудь буде тебе шукати. впевгнга, що буде

          Гість: ХУДОЖНИК+

          519.12.10, 13:38

          загадка

            619.12.10, 20:03

              719.12.10, 21:00

              усі колись її ми перетнемо....

                Гість: Anafidream

                820.12.10, 16:42

                такий класний вірш

                  920.12.10, 19:49Відповідь на 7 від liliya82

                  усі колись її ми перетнемо....так. це таїна

                    1020.12.10, 19:50Відповідь на 5 від Гість: ХУДОЖНИК+

                    таїна.
                    дякую!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна