Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

І зігрівались від обіймів душі...

"Я пропадаю без обійм твоЇх, без щирих слів, що щастям серце повнять, без вуст п’янких, що медом мене поять, моя душа холодна, ніби сніг.

 

Порожній звук - відлучені серця,

життя повз нас біжить, як пізній потяг,

і в нім осінніх днів останній потяг,

який ми не збагнули до кінця…"                                          Angel W  

                                                                           http://blog.i.ua/community/2051/532952

Я думав ти мене давно забула... І серце оповило все журбою. І сум туманом хижим в душу прокрадався. Та голос, мов почув твій, і одразу схаменувся. Кричала то душа твоя... безгучно розідравши простір... Кричала із останніх сил, благала лиш зігріти... І кригу розтопити , шо на душі створилась. І враз... у мене відросли, немовби, крила... І сила вітру понесла мене до тебе. Далеку відстань подолав миттєво. І в ту ж секунду зміг я обійняти, Такую рідну ... та зеленооку, Що ніжно-ніжно на мене дивилась. І цілував вуста твої та очі, і пестив я такі ласкаві руки... І зігрівались від обіймів душі... Серця від поцілунків... запалали...                                        Master
8

Коментарі

Гість: Anafidream

19.09.10, 17:15


дуже гарна эмоцiйна вiдповiдь получилась

    Гість: Lina_Che

    29.09.10, 17:17

    Такую рідну ... та зеленооку,

      анонім

      39.09.10, 17:27

      красиво только ты прости, мастер, я еще не рифмую ридною мовою, слишком плохо ее знаю....

        49.09.10, 17:34Відповідь на 3 від анонім

        красиво только ты прости, мастер, я еще не рифмую ридною мовою, слишком плохо ее знаю.... Ну если понимаешь, уже хорошо... я с радостью почитаю твой экспромт и на русском ))))))))
        Я в стихире недавно нашел одну поэтессу, которая никогда не жила в Украине, но пишет и на украинском , помимо русского , вот такая история

          59.09.10, 17:35Відповідь на 1 від Гість: Anafidream


          дуже гарна эмоцiйна вiдповiдь получилась
          дякую

            69.09.10, 17:35Відповідь на 2 від Гість: Lina_Che

            Такую рідну ... та зеленооку,спасибі, приємно що сподобалось

              анонім

              79.09.10, 17:37Відповідь на 4 від Master

              я на стихире редко бываю, но бываю... сегодня я уже нарифмовалась, прости пожалуйста... скажи, мастер, ева правду написала? мне просто интересно твое мнение, только твое

                анонім

                89.09.10, 17:42Відповідь на 4 від Master

                У повести любви последняя строка
                Дописана - увы-и рвется в облака...
                Но тут нежданный поворот сюжета
                И снова переливы скрипки и кларнета
                И нежности волна захлестывает робко
                Да будет так всегда! Даю вам установку!

                  99.09.10, 18:05Відповідь на 7 від анонім

                  я на стихире редко бываю, но бываю... сегодня я уже нарифмовалась, прости пожалуйста... скажи, мастер, ева правду написала? мне просто интересно твое мнение, только твоеЯ, если честно не нашел, не услышал... каких либо бросающихся в уши, глаза нарушений ритма...
                  Но даже вдруг кто-то их и услышит...это ни о чем не говорит.

                    анонім

                    109.09.10, 18:07Відповідь на 9 від Master

                    мастер, спасибо тебе за ответ еве, правда, я так поняла что стихов она сама не пишет... за ритмом пытаюсь следить, не всегда получается... просто твои стихи очень гармоничны во всем, поэтому и спросила твоего совета. Спасибо еще раз

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна