хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Когда-нибудь, может, с тобою я встречусь...

Когда-нибудь, может, с тобою я встречусь...
Взгляну в бирюзу твоих глаз.
И станет прекраснее день тот и вечер...
И будет излишним рассказ.
О том, как посмел в тебя сразу влюбиться...
Невольно... подспудно... но факт!
О том, как душа моя пела, как птица,
И в ней вновь родился азарт.
О том, как к губам я твоим прикасался...
Волос твоих струи ласкал.
О том, как во сне танцевали "па" вальса
В  Милане... в Ла Скале* был бал.
Остался лишь след твоего поцелуя -
Я помню пожар твоих уст.
Когда ж в синеву твоих глаз вновь взгляну я?!
Мой Мир... без очей твоих... - пуст!

6

Коментарі

125.05.19, 19:39

романтично и страстно!

    225.05.19, 19:56Відповідь на 1 від Icegirl

    очень признателен за столь емкую рецензию, респект с нижайшим поклоном северной принцессе Icegirl- повелительнице вьюг и снежинок

      325.05.19, 20:58

      чудово...

        425.05.19, 21:20

        бірюзові очі це які?

          525.05.19, 21:58Відповідь на 4 від Недурка

          "Бирюзовый цвет — оттенок голубого и зелёного цветов, различается от светло-зелёного с голубизной до голубого"
          "Деяким кольорам дісталася незавидна доля бути невпізнанними і непомітними, наприклад, вишневий і червоні кольори для декого назавжди залишаться «червоними», а малиновий і колір фуксії–«рожевими». Щось подібне можна спостерігати, коли ми говоримо про бірюзовий колір. Він являє щось середнє між блакитним та зеленим. Але цей колір не можна порівнювати з іншими, адже він також унікальний, як і камінь бірюза від якого він і отримав свою назву. Саме він є своєрідним уособленням кольору в природі. Втім, безмежно морські простори також підійдуть на цю роль." http://blog.interiostory.com.ua/2016/07/09/biryuzovyj-kolir-kolir-emotsij-ta-pochuttiv/

            625.05.19, 22:00Відповідь на 5 від Master

            дякую за цілу лекцію, але я просто таких очей ні в кого не зустрічала...такі реально є чи то від кохання таке видається....чи просто поетично-романтичне порівняння....

              725.05.19, 22:25Відповідь на 6 від Недурка

              передостанній рядок експромта мав відповісти на Ваше питання, на жаль не знаю Вашого імені,а звертатися по прізвиську -не зручно ," прошу вибачити, мабуть Ви читали досить швидко, не дуже вдаючись у подробиці ... "в синеву твоих глаз" - у блакить твоїх очей, бірюзові очі- дісно на мій погляд більш поетично-романтичний вислів, і тут Ви абсолютно виправилися у своїх останніх словах... а блакитні очі теж різні бувають в залежності від погоди чи освітлення... денного чи штучного, у мене в дитинстві були , наприклад, яскраво блакитні, а зараз більш блакитно-сталевого кольору, чи навіть сталевого...
              Дякую за розуміння

                825.05.19, 22:28Відповідь на 3 від BESTIA555

                щиро дякую, мій темний Ангеле крила - безмежно чудові

                  925.05.19, 22:32Відповідь на 7 від Master

                  дісно (на мій погляд) - слід читати: дійсно, прошу пробачити за помилку

                    1025.05.19, 22:42Відповідь на 7 від Master

                    та все гарно написано...просто я така зануда іноді прикопуюсь до чогось...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна