хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Позитивна історія




92%, 12 голосів

8%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

Гість: З-емел-я

121.01.10, 21:40

Люди помирають, але їх справи живуть. І добрі і погані. Які справи залишаться після нас, треба думати за життя.

    221.01.10, 21:49Відповідь на 1 від Гість: З-емел-я

    Дякую що зайшли

    отож, нам на справді не так мало дано.
    Якщо людина за 2 роки в надскладних умовах вчинила три вчинки достойні вічності, починаєш задаватись питанням, а що зробив я, за свої 30, 40.

      Гість: З-емел-я

      321.01.10, 21:55Відповідь на 2 від estet

      Так. Після таких роздумів, часто стає сумно...

        Гість: Краля Галя

        421.01.10, 21:56

        Я думаю,що йому дуже повезло,що він не загинув. Його могли розстріляти як німці,так і наші. Прикро,що людину усунули від улюбленої роботи,через перебування на окупованій території. Родину мого батька після війни виселили на кілька років в Казахстан,теж через те,що залишалися на окупованій території.

          Гість: Оревуар

          521.01.10, 22:14

          Важливо і цікаво

            621.01.10, 23:53Відповідь на 4 від Гість: Краля Галя

            Я думаю,що йому дуже повезло,що він не загинув. Його могли розстріляти як німці,так і наші.
            -- не все так пагано, він був доктором наук і академіком, багато що зробив. Саме ця історія дійсно позитивна.

            Багатьох з тих, хто був на окупованій території потім ця обставина, наче прокляття, переслідувало все життя.

              721.01.10, 23:54Відповідь на 5 від Гість: Оревуар

              дякую

                821.01.10, 23:55Відповідь на 3 від Гість: З-емел-я

                сподіваюсь, ще не вечір
                ще можна встигнути

                  922.01.10, 07:44

                  Дякую Українці взагалі чудові вчені. Якось читала про одного нашего вченого, з харківщини (?), за розрахунками якого американці відправили на Місяць свої Аполлони. Випадково знайшли в архівах невелику книжку ще 30-х років, в якій була розрахована схема старту-фінішу літального апарату до Місяця. Вчений був засуджений сталінським режимом, в період війни повернувся і взяв інше призвище (вбитого бійця)....Американці, зацікавлені цією особою, розкопали його біографію. Якщо знайдеш, це буде здорово, а?

                    Гість: Dobrova

                    1022.01.10, 08:49

                    Прекрасна історія. По-моєму, зараз дуже потрібно багато таких оприлюднювати, а то щось ми (українці) розучилися поважати власний народ. А є за що!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна