хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

!!!!!!!!

Не судите человека, пока не поговорите с ним лично, потому что все что вы слышите - слухи

                                                                                                          Майкл Джексон

9

Коментарі

13.06.11, 01:32

это точна он скаал?

    Гість: little_hare

    23.06.11, 07:18

    Суперечливий вислів. Судити когось ми взагалі не маємо жодного права, але скласти особисту думку про певну людину ніхто нам не заважає. Так ось, якщо для цієї думки використано слова людини, якій я повністю довіряю, то ці слова для мене будуть вагомішими, ніж те що скаже "об'єкт дослідження". Також не малу роль відіграють і вчинки цієї людини. Звісно ж, без знання причин, вони не дають повної картини, але певну інформацію і з них можна почерпнути.

      33.06.11, 16:46Відповідь на 1 від taniar

      это точна он скаал?да это его фраза....

        43.06.11, 16:50Відповідь на 2 від Гість: little_hare

        Согласна, что судить мы не вправе о ком-то и что о человеке многое могут сказать его поступки!!!!!……но вот только иногда эта "особиста думка" может оказаться неправильной (вернее ошибочной!).....я бы эту фразу дополнила бы так…все что вы слышите - слухи или просто ваши догадки!!!!

          Гість: little_hare

          53.06.11, 17:25Відповідь на 4 від _bast_

          Згоден з тобою!
          Але тобі скажи мені, де знайти джерело з абсолютно об'єктивною інформацією про певну особу, коли навіть сама людина інколи не до кінця усвідомлює причини, які штовхнули її на здійснення певного вчинку. А ще частіше, цих причин є декілька: одні - які можна сказати в голос, інші - глибинні, які тримаються при собі?

            63.06.11, 17:54Відповідь на 5 від Гість: little_hare

            .....если информации нет, то безосновательно рисовать в мозгу что-то совсем уму не подлежащее про этого человека тоже не стоит!!!! Если возникли какие-то домыслы, то их нужно проверить, уточниться на 100% а потом уже давать им ход!

              Гість: little_hare

              73.06.11, 19:08

              Я згоден з твоїми зауваженнями, але ти описуєш ідеальний варіант. В реальності, лише на мою думку, все трішки приземленіше.

                821.06.11, 05:36

                  921.06.11, 11:12Відповідь на 8 від _Valery_

                  thanks