Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

брак

Брак - это процесс выяснения какого мужика предпочитает твоя жена.
13

Коментарі

119.07.10, 10:21

Ага , хорошое дело браком не назовут

    Гість: Tochka sveta

    219.07.10, 10:38

      Гість: Douglass

      319.07.10, 13:13Відповідь на 1 від ВалериЧ

      +1

        419.07.10, 13:31

        Истина

          Гість: Tery Presly

          520.07.10, 06:54

          та ну, не думаю, що хоч одному чоловіку вдалося це з'ясувати.
          Чоловіки стверджують, що вони не змінюються у процесі подружнього життя, а жінки вважають, що через 10 спільних років життя з*ясовують, що живуть зовсім з мало чим схожою людиною від того, за кого виходили заміж. Тому сумніваюся, що чоловіки змінюються для жінок, коли жінки не зовсім задоволені цим процесом перетворення.

            Гість: Papa Legba

            620.07.10, 08:29

              Гість: Валерия Вэл

              720.07.10, 10:18

              Або процес під час якого дізнається жінка скільки у чоловіка коханок.

                820.07.10, 10:57Відповідь на 5 від Гість: Tery Presly

                я вважаю, що у фразі мається на увазі, що жінки постійно намагаються зробити зі своїх чоловіків інших людей, весь час про це балакають. Проте чоловіки не завжди змінюються.

                  920.07.10, 10:58Відповідь на 7 від Гість: Валерия Вэл

                  у багатьох випадках не дізнається

                    Гість: Tery Presly

                    1020.07.10, 21:48Відповідь на 8 від НеГерой

                    я вважаю, що у фразі мається на увазі, що жінки постійно намагаються зробити зі своїх чоловіків інших людей, весь час про це балакають. а чія це фраза, ти не підписав, я подумала, що твоя )
                    Проте чоловіки не завжди змінюються.ну взагалі з часом усі люди змінюються, деяким просто здається, що вони не змінюються. Мені подобається як мій батько відповідає мамі на запитання "Коли ти таким став?", він відповідає "Я завжди таким був, це ти просто лише зараз це помітила".
                    Мабуть просто люди змінюються не так як ми цього хочемо, бо цей процес неможливо контролювати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна