хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

***

Зло должно быть наказано. Преступность процветает, когда общество исповедует терпимость
/Анри Дюккар Бэтмену/
21

Коментарі

Гість: Катаэна

14.12.09, 23:01

Сын мой, не пытайся победить зло, ибо борьба с ним - и есть жизнь. (с) один советский фильм

    24.12.09, 23:25Відповідь на 1 від Гість: Катаэна

    зло не победимо без него не прочувствуеш добра

      Гість: Tery Presly

      37.12.09, 21:28

      Бути толерантним не буже погано. Мабуть, автор мав наувазі щось інше під словом терпимість. Можливо, це не зовсім точний переклад

        47.12.09, 22:24Відповідь на 3 від Гість: Tery Presly

        А ты не смотрела "Бэтмен: начало"? Если нет, то очень рекомендую. Кристофер Нолан вдохнул свежую струю в старую затею. Два последних фильма про Бэтмена - супер
        Под терпимостью Дюккар понимал соблюдение прав преступников, все эти долгие суды, хитрые адвокаты и всё такое. Насколько я уловил на слух и по смыслу, это точный перевод его фразы.

          Гість: Tery Presly

          57.12.09, 23:07Відповідь на 4 від НеГерой

          ні, не дивилася. Подивлюся обов*язково.
          Просто як на мене існує два види терпимості: 1) та, яка необхідна для вироблення певних особистісних якостей (толерантність) і 2) та, яка заважає людині у житті, негативно впливає на нервову систему (мені здається у неї теж має бути якась назва).
          От, наприклад, ті самі злочинці. Існує як мінімум 2 типи: Перший терпить і довго працює над планом здійснення злочину (10 - 15 років). Другий зразу ж діє у бунті емоцій.

            69.12.09, 00:42Відповідь на 5 від Гість: Tery Presly

            странная классификация, я с ней не согласен В чем отличие между преступником планирующим и действующим в состоянии аффекта?
            Для меня всё проще: есть вещи, которые я терплю и те, которые не терплю Их перечень проистекает из моего кодекса. Кое-что я перечислил в первой заметке.

              Гість: Tery Presly

              79.12.09, 11:09Відповідь на 6 від НеГерой

              странная классификация, я с ней не согласен В чем отличие между преступником планирующим и действующим в состоянии аффекта?ну, я не криміналіст, тому класифікацій злочинців не знаю ) знаю лише, що люди, з високою терпимістю більш жорстокіші. А що стосується стану афекту, то від нього ніхто не застрахований.
              Для меня всё проще: есть вещи, которые я терплю и те, которые не терплю Их перечень проистекает из моего кодекса. Кое-что я перечислил в первой заметке.а мені надмірне терпіння шкодить , хоча я досить толерантна людина
              Насправді це досить складне питання. Можливо після того, як я подивлюся фільм, то зрозумію суть, тому що якщо замислитися над цим, то існує поняття терпіння, терпимість можливо й інші.

                Гість: Enki

                88.01.10, 19:04

                ППКС

                  99.01.10, 00:13Відповідь на 8 від Гість: Enki

                  мне тоже эта фраза очень нравится.

                    Гість: Enki

                    109.01.10, 00:43Відповідь на 9 від НеГерой

                    Часто очень надо бы брать в руки себя и что-то делать

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна