Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Ніколи не забувайте...

"Ніколи не забувайте: усе, що робив Гітлер у Німеччині, було законним". Мартін Лютер Кінг.
26

Коментарі

Гість: Неополетанец

121.01.14, 13:47

Цитата популярна - как Майки Джексон )

    221.01.14, 13:49Відповідь на 1 від Гість: Неополетанец

    сейчас актуальна, как никогда..

      Гість: Неополетанец

      321.01.14, 13:52Відповідь на 2 від _кcю_

      Она тут уже 23 года популярна как никогда - какуюб пиздоту, люди невыбиралиб .

        Гість: sherhpa

        421.01.14, 14:31

        Дивний народ - його луплять, розстрілюють снайпери, обливають крижаною водою в мороз, кидають убойні гранати, - а він думає про закони, толерантність... Цікаво, чи є звід законів про дозволені методи самооборони?...Це я так, взагалі, поза кон

          521.01.14, 14:36Відповідь на 4 від Гість: sherhpa

          Звичайно, є. І за перевищення самооброни передбачено кримінальну відповідальність. Ви хіба не чули про таке?
          А от мене з цього приводу тривожить те, що в воєнторгах начебто вже немає бронежилетів, і начебто це пов'яане з вказівкою "згори" про вилучення їх з продажу..

            621.01.14, 15:01

            Да, хорошо прикрываться законами, чтобы уничтожать свободу человека и превращать его в раба и вес по закону

              721.01.14, 15:16

              Журналист: Фюрер, что происходит в концлагерях?
              Гитлер: Надо провести расследование.

                Гість: sherhpa

                821.01.14, 17:08Відповідь на 5 від _кcю_

                Чому ж не знаю? мій комент радше як скептично-сакпаментальне питання взагалі...
                Не вдаваючись у Вами згадані подробиці воєнторгу чи зброєторгу, акцентація йде на гнилизну т.зв. народу чи нації : він дійсно підставляє другу щоку.
                Тому це все і пізно, і безнадійно, і несерйозно. Цинічно кажучи, - це фест з фейєрверками у дитячому садочку. За них просто ще всерьйоз не бралися. Це що є - це такі собі тактичні навчання з випробуванням нової амуніції.
                PS. Про Гітлєера : кардинальна відмінність була в тім, що його підтримувала абсолютна більшість німців. Тобто, поза всма ідеологічними нюансами була єдина нація та її лідер. У нас цим навіть не пахне, і не пахло ніколи.

                  921.01.14, 17:18Відповідь на 8 від Гість: sherhpa

                  Згодна.

                    1022.01.14, 02:39

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна