Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Вероятность чуда не равна нулю, или Нет ничего невозможного…

Наука относит чудеса к категории очень малой вероятности, но, тем не менее, нет ничего невозможного.  

(К.Валленфельс, ученый, директор Института Химии, Германия).

4

Коментарі

118.12.13, 20:33

Чудес взагалі не буває. Якщо хтось каже що чудо можливе - він бреше.
Але можливе все у що віриш.

    218.12.13, 20:43Відповідь на 1 від Ник53

    Чудес взагалі не буває. Якщо хтось каже що чудо можливе - він бреше.
    Але можливе все у що віриш.
    ?.. Ваше последнее предложение противоречит предыдущим.

      318.12.13, 21:08Відповідь на 2 від е н г

      Чудес взагалі не буває. Якщо хтось каже що чудо можливе - він бреше.
      Але можливе все у що віриш.
      ?.. Ваше последнее предложение противоречит предыдущим.
      А що по вашому чудо?...... Я так розумію що чудо це те, що відбувається по за законами. А такого не буває. Все відбувається по закону. Можливо ВСЕ, питання тільки в забезпеченні цього ВСЬОГО енергією. Нема різниці, відбулось щось завдяки кропіткій праці, чи по щучому велінню. Ви можете досягти такого стану душі, думок і тіла, коли створите реальність лиш поглядом., та це не буде чудом. Енергія потратиться.

        418.12.13, 21:21

        в какой области будем их ждать?

          518.12.13, 21:56Відповідь на 3 від Ник53

          Чудес взагалі не буває. Якщо хтось каже що чудо можливе - він бреше.
          Але можливе все у що віриш.
          ?.. Ваше последнее предложение противоречит предыдущим.
          А що по вашому чудо?...... Я так розумію що чудо це те, що відбувається по за законами. А такого не буває. Все відбувається по закону. Можливо ВСЕ, питання тільки в забезпеченні цього ВСЬОГО енергією. Нема різниці, відбулось щось завдяки кропіткій праці, чи по щучому велінню. Ви можете досягти такого стану душі, думок і тіла, коли створите реальність лиш поглядом., та це не буде чудом. Енергія потратиться.
          Наука с Вами не согласна. Буквально повторяю заметку: современная наука утверждает, что чудо НЕ противоречит её законам, просто вероятность очень мала. (Высшая физика, напр. труды Ричарда Фейнмана и пр.)

            618.12.13, 21:58Відповідь на 4 від Геннадий UA

            в какой области будем их ждать?Думаю, нет таких областей, в которых их нельзя ждать.

              719.12.13, 03:22Відповідь на 5 від е н г

              Чудо можливе в якомусь окремому, виділеному із вічності і безкінечності місці. У вічності і безкінечності чуда нема.