Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

...

Все что ты видишь, соткано из Любви ...


7

Коментарі

128.09.13, 15:14

я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Дє билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя

    228.09.13, 15:19Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Дє билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястячто ж вам такое попадается на глаза?

      328.09.13, 15:21Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Д? билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя
      А я видела мужика, ссал на светофор.

        428.09.13, 15:23Відповідь на 3 від tamagochi

        я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Д? билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя А я видела мужика, ссал на светофор.притягиваете к себе что ли такое?

          528.09.13, 15:24Відповідь на 4 від инеподерётесь

          или просто рассматриваете?

            628.09.13, 15:25Відповідь на 4 від инеподерётесь

            я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Д? билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя А я видела мужика, ссал на светофор.притягиваете к себе что ли такое?
            Жизнь не только цветуёчки, панимаишь!

              728.09.13, 15:26Відповідь на 5 від инеподерётесь

              или просто рассматриваете?
              Мы не только облака видим.

                828.09.13, 15:26Відповідь на 6 від tamagochi

                я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Д? билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя А я видела мужика, ссал на светофор.притягиваете к себе что ли такое? Жизнь не только цветуёчки, панимаишь!не ну я бы внимание на мужика не обратила бы

                  928.09.13, 15:27Відповідь на 7 від tamagochi

                  или просто рассматриваете? Мы не только облака видим.а что мужик там делал?

                    1028.09.13, 15:27Відповідь на 8 від инеподерётесь

                    я бачив як дядько висмаркався в маршрутці і руку об поручні повитирав, Д? билять ця любов шо соткана із нівідімих нітей, трястя А я видела мужика, ссал на светофор.притягиваете к себе что ли такое? Жизнь не только цветуёчки, панимаишь!не ну я бы внимание на мужика не обратила бы
                    Это ты зря! На мужиков смотреть надо!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна