Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я думаю не зовсім так: http://blog.i.ua/community/2024/1273775/

Навіть, якщо я знаю більше мов, ніж людина, яка говорить зі мною з акцентом, я повинна поважати  її вже за те, що вона говорить на моїй рідній мові.                                         
6

Коментарі

Гість: braziljanka

17.09.13, 16:49

так правильней

    Гість: InnaFL

    27.09.13, 17:13

    Це був жарт, тонкий натяк на те, що ти знаєш лиш одну мову.

      37.09.13, 17:15Відповідь на 2 від Гість: InnaFL

      Це був жарт, тонкий натяк на те, що ти знаєш лиш одну мову.Зрозумiло! Але ж вiн занадто тонкий.

        Гість: InnaFL

        47.09.13, 17:19Відповідь на 3 від е н г

        Насправді це американський жарт, який я переклала. Американці справді майже не вчать іноземних мов, тому їм не варто сміятись з емігрантів. У нас тут всі дві мови більше чи менше знають, інша ситуація.

          57.09.13, 17:23Відповідь на 4 від Гість: InnaFL

          Насправді це американський жарт, який я переклала. Американці справді майже не вчать іноземних мов, тому їм не варто сміятись з емігрантів. У нас тут всі дві мови більше чи менше знають, інша ситуація.Тепер зовсiм зрозумiло.

            Гість: InnaFL

            67.09.13, 17:30Відповідь на 5 від е н г

            Оце ще один зразок тонкого англійського гумору http://blog.i.ua/community/2024/1272174/ Я часом перекладаю щось з англійської: фрази, анегдоти, притчи і публікую Люблю їхній гумор.

              77.09.13, 18:00Відповідь на 1 від Гість: braziljanka


              точно)))

                87.09.13, 19:54

                  Гість: Leda

                  98.09.13, 12:04

                  А по-моему нельзя уважать человека за то,что он говорит на твоем языке.
                  Его можно уважать за то ЧТО он говорит!!!и если он говорит на твоем языке уважать еще больше.

                    108.09.13, 15:58Відповідь на 9 від Гість: Leda

                    А по-моему нельзя уважать человека за то,что он говорит на твоем языке.
                    Его можно уважать за то ЧТО он говорит!!!и если он говорит на твоем языке уважать еще больше.
                    Не стоит вдаваться в крайности. Разумеется, никто не утверждает, что если человек говорит на вашем языке гадости, то его нужно уважать за то, что он говорит их на вашем языке.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна