Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

И правда - зачем???


Повод нервничать есть всегда - а то и десяток сразу. Глупо надеяться, что когда-то наступит день, когда ни одного повода не будет. А раз так – зачем дергаться?


10

Коментарі

17.10.12, 19:13

интересно.кто то когда то реально был в пылу ссоры посуду?

    Гість: LaviLa

    27.10.12, 19:16Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

    я реально когда в "ударе" бью посуду)))

      37.10.12, 19:18Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

      интересно.кто то когда то реально был в пылу ссоры посуду?Б\у жена пару тарелок разбабахала об пол.

        47.10.12, 19:19

        Праааильно, нефиг делать бежать по всякому поводу к неврипитологу и дёргать ногами, когда он стучит по коленке.

          Гість: НеЖриМоєСало4

          57.10.12, 19:21Відповідь на 2 від Гість: LaviLa

          я реально когда в "ударе" бью посуду)))дика штачка

            Гість: LaviLa

            67.10.12, 19:24Відповідь на 5 від Гість: НеЖриМоєСало4

            я реально когда в "ударе" бью посуду)))дика штачкадика? Та я дмявол коли розійдусь тільки гламурною рубашкої можна заспокоїти, якщо рукавчики на спині завязать

              77.10.12, 19:25Відповідь на 3 від MR.SEKOND

              б/у жена?)оригинально

                Гість: НеЖриМоєСало4

                87.10.12, 19:27Відповідь на 6 від Гість: LaviLa

                я реально когда в "ударе" бью посуду)))дика штачкадика? Та я дмявол коли розійдусь тільки гламурною рубашкої можна заспокоїти, якщо рукавчики на спині завязатьтвоюб енергію да в постель

                  Гість: LaviLa

                  97.10.12, 19:29Відповідь на 8 від Гість: НеЖриМоєСало4

                  я реально когда в "ударе" бью посуду)))дика штачкадика? Та я дмявол коли розійдусь тільки гламурною рубашкої можна заспокоїти, якщо рукавчики на спині завязатьтвоюб енергію да в постельшо ти таке кажеш старій хворій жінці, ми сі можем тільки на мітлі вечором над хутором політать

                    Гість: НеЖриМоєСало4

                    107.10.12, 19:37Відповідь на 9 від Гість: LaviLa

                    я реально когда в "ударе" бью посуду)))дика штачкадика? Та я дмявол коли розійдусь тільки гламурною рубашкої можна заспокоїти, якщо рукавчики на спині завязатьтвоюб енергію да в постельшо ти таке кажеш старій хворій жінці, ми сі можем тільки на мітлі вечором над хутором політать ти ше даш газу

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна