хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Атака на Бенасі... екзамен у Нікса

...шановні панове товариства ай.юа, вдячний що терпите, так би мовити, і потихеньку дозволяєте рости і в такому якби музичному плані, безумовно непересічному і трохи талановитому ледарю як я  smile... 

Чому Бенасі? Ну, ясно, що це зірка із своїм стилем і все таке. нічого особистого, просто є співзвучні мотиви, які я постарався пересилити шукаючи свій стиль...

скачати можна буде з папки де "Sunny day" через трохи

...переживаю за свого Модератора, щось давно не відвідувала, може вже розсердилась чи що... без модератора який там прогрес... коротше кажучи хвилююся з цього приводу...великий привіт Фаті Моргані, надійна подруга й морально дуже допомогла. Дякую всім взагалі за підтримку і розуміння spasibo

чи зможу я тягатися в музичному плані з Бенасі? Можу, якщо ще б пару порад як це зробити. Дякую до речі Ніксу (чи анонім як там його) дав кілька порад досить значущих.

Чекаю пропозицій, зауважень чи побажань. Що кому спаде на думку  podmig тільки чесно

І аби ясніше було голосувалку


100%, 2 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
5

Коментарі

Гість: Wtug

119.11.10, 21:59

интересно, но как то тревожно, или мене так слышится
лучше , прогресс есть

    219.11.10, 22:09Відповідь на 1 від Гість: Wtug

    погода може така
    дуже дякую

      320.11.10, 01:53



      )))

        420.11.10, 08:11Відповідь на 3 від N 47-ий

        Дякую

          59.02.11, 14:23

            626.05.11, 12:24Відповідь на 5 від Aywengo

            дуже дякую, сам щойно прослухав, давненько не публікував музики, скоро певно буде, от тільки встигнути б поки жуки на картоплю не напали

              726.05.11, 23:43Відповідь на 6 від AMA-XXX

              А я кропив перед посадкою, вже сходити починає.