хочу сюда!
 

Александра

35 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

Хроніки епідемій

предыдущая
следующая

Рятуйся мутанти! (про ліки і мутантів)


Вірус грипу H1N1 мутував у форму, стійку до австралійського противірусного препарату Реленца.

Дослідники вказують, що мутації можуть створити загрозу людям: мутований вірус не був штамом свинячого і пташиного грипу, і він був виявлений лише в лабораторних умовах, а не у хворих.

Невідомі штами грипу людей, які стійкі до Реленца.

На відміну від цього, практично у всіх випадках грипу в США, в Європі і на більшій частині Австралії в минулому році, сезонний грип, і навіть кілька випадків свинячого грипу виявилися стійкі до інших провідних антивірусних ліків, Таміфлю.

Група в Північному Мельбурні, яка співпрацює з ВООЗ з ведення і дослідженню грипу проаналізувала 391 випадок вірусу грипу A (H1N1) в організмі людини, знайденим в Австралії та Південно-Східної Азії між 2006 і 2008 роках, до початку розповсюдження свинячого грипу.

Дев'ять з вірусів дали раніше невідомі мутації, які роблять їх в 300 разів більш стійкими до zanamivir (продається як Реленца), про що було зроблено повідомлення в журналі вірусології.

Мутація не була виявлена, коли зразки були взяті у пацієнтів, і була отримана тільки пізніше, коли віруси були розмножені в лабораторії.

"Це може означати, що подібні мутації були дуже низькими у пацієнтів", сказав д-р Ян Барра, один з дослідників і заступник директора ВООЗ по центру.

"Ми не стверджуємо, що це клінічні проблеми, але це цікава знахідка. Ми знаємо, вірус [з мутацією] може вижити, і стати стабільним".

Недавнє поширення стійкості вірусу A (H1N1) до Таміфлю показало, що вірус з антивірусної стійкістю може швидко і широко пошириться по всьому світу, попередили автори дослідження.

Представник Біота, компанії яка розробила Реленца, стверджують, що відкриття "клінічно не значуще, тому що це відкриття в пробірці - немає доказів того, що ця мутація можлива у інфікованих пацієнтів".

Представник Реленца, виробник ГСК сказав: "Клінічну значимість ще належить визначити".

ГСК оголосила, що вона планує потроїти виробництво Реленца в умовах поширення свинячого грипу та зростання попиту державних замовлень.

Минулого тижня в Японії був виявлений третій випадок Таміфлю стійкий до свинячого грипу, в результаті чого в цілому таких випадків налічується шість у світі.

Вчені попереджають, що масове застосування в усьому світі Таміфлю після спалаху свинячого грипу може прискорити розповсюдження стійких мутацій. Свинячий, грип стійкий до Реленца у реальних умовах, покищо не знайдений.

http://www.illawarramercury.com.au/n...a/1586428.aspx

100%, 19 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
11

Комментарии

123.02.10, 21:00

Підтримую часник...

  223.02.10, 21:12Ответ на 1 от N 47-ий

  Народна медицина на висоті!!!

   326.06.10, 11:00

   Я мабуть пережив вже 15-ту грипозну зиму на "чистій" цибулі

   А щодо марльових "НАМОРДНИКІВ" я вже якось написав "все. що думаю":

   http://www.forum.poshtovh.org.ua/index.php?topic=1752.msg19820#msg19820

    428.06.10, 05:40Ответ на 3 от Східняк

    Класно, намордники "на висоті". Дякую за посилочку

     Гость: lkjmn

     521.03.11, 11:27

     Лікарняні препарати гарно покращують стан людей. Але всі вони фармацевти.

      621.03.11, 11:32Ответ на 5 от Гость: lkjmn

      Лікарняні препарати гарно покращують стан людей. Але всі вони фармацевти.Так, бізнес присутній всюди. Але тут хотів показати "високотехнологічні" фармзасоби, що немало коштують і щось таки вартують, бо розроблялися теж серйозними лабораторіями.