Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Епідемія х.ні... ))

Пацієнт в Зімбабве: Докторе, у мене відвалюються вуха.
Лікарка в Зімбабве: Та це якась х.уйня! А що ви робили?
Пацієнт: Трахав гусаків…
Доктор: Так у вас гусяча х.уйня!
Пацієнт: Спасибі, докторко! (вмирає)
Доктор (записує в журнал): Пацієнт помер від гусячої х.уйні.
Прес-служба міністерства здоров’я Зімбабве: За минулий тиждень в Зімбабве померли дві з половиною тисячі чоловік з голоду, п'ять тисяч чотириста осіб від отруєння бананами, що протухнули, і одна людина від гусячої х.уйні.
Журналіст (записує): Гусяча х.уйня увійшла до списку трьох головних причин смертності в Зімбабве.
Агентство Новин: У Зімбабве почастішали випадки захворювання невиліковною гусячою х.уйнею.
Телеканал: Невідоме раніше захворювання гусячої х.уйнею викошує населення Зімбабве. Міністерство охорони здоров'я Зімбабве закликає не панікувати.
Наукове світило А: Так, гусяча х.уйня невідома науці і в цьому її головна загроза. Авіакомпанія Конго Ейр: Ми припиняємо всі польоти в Зімбабве до ліквідації епідемії гусячої х.уйні.
Наукове світило Б: Власті приховують! Насправді гусяча х.уйня вже проникла до Європи - в Амстердамі бачили чхаючого негра з гусаком під пахвою!
Преса (публікує фотографії гусаків): Гагакаючі вбивці поряд!
Політик: Для боротьби з епідемією гусячої х.уйні, що охопила світ, украй необхідно винищити всіх гусаків та ліквідувати приватні аптеки. Уряд звернувся до Генеральної прокуратури з проханням порушувати кримінальні справи проти власників аптек за спекуляції на ринку ліків у зв’язку з епідеміологічною ситуацією через зростання захворюваності.
"У нас зараз є доручення податковій та Держцінінспекції, а також прохання до Генпрокуратури буквально назвати мережу та власників поіменно. Мене абсолютно не хвилює, які прізвища стоять за кожною мережею.»

Міліція та прокурори (козиряють): Зробимо
Власники гусячих ферм: Та ви що, ох.уїли? (Красиво б'ються з міліцією під клацання спалахів преси)
Власники мережі аптек: Та ви, що, ох.уїли? ( Красиво несуть валізи з доларами у передвиборчий штаб однієї з кандидаток на посаду Президента)
Преса: Змова власників гусячих ферм загрожує національній безпеці! Всі аптеки мають стати державними!
Міністр охорони здоров'я Монголії: Для порятунку країни від епідемії гусячої х.уйні, яка впритул підібралася до наших кордонів, нам вкрай необхідно виділити мільярд гривень на переоснащення лабораторії по боротьбі з качиною х.уйнею.
Політтехнологи політика; Захід Монголії потрібно зачинити на карантин!
Президент Монголії: Та ви ох.уїли!
Представники фармацевтичної компанії БаблоФармасьютікалс Лімітед: Нашими фахівцями в найкоротші терміни було розроблено ліки від гусячої х.уйні "гузоферон", що довело свою ефективність. Зважаючи на величезні витрати на розробку цього абсолютно нового оригінального міксу парацетамола, аспірину і вітаміну С, вартість ліків доки складатиме 100 доларів за упаковку з 4 пігулок, оптовим покупцям знижка 10%.

(с).
22

Коментарі

Гість: БджЫлка

13.11.09, 16:43

    23.11.09, 16:44Відповідь на 1 від Гість: БджЫлка

      33.11.09, 16:48

        Гість: БджЫлка

        43.11.09, 16:49Відповідь на 2 від NATALI_YA

        схоже на Леся

          Гість: Wildcat+

          53.11.09, 16:50

          Супер! Всё так и есть! А "гузоферон", это - Тами-хрю?

            63.11.09, 16:54Відповідь на 5 від Гість: Wildcat+

            Супер! Всё так и есть! А "гузоферон", это - Тами-хрю? не знаю...

              73.11.09, 17:23

              почти как и свиняча ху...ня

                84.11.09, 09:22

                ...такої замітики від Тебе не чекав
                ...а що все може бути наступного року

                  94.11.09, 09:23Відповідь на 7 від kedj_

                  почти как и свиняча ху...ня

                    104.11.09, 09:24Відповідь на 8 від AMA-XXX

                    ...такої замітики від Тебе не чекав
                    ...а що все може бути наступного року
                    я знаю, несподівано... але дістала вже та паніка... треба трохи розслаблятись...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна