хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Відлуння наших справ



Чоловік ішов по долині в Піренеях, коли зустрівся йому старий пастух. Він поділився з ним своєю їжею , і довший час вони сиділи і розмовляли про життя. 
Чоловік сказав, що коли хто-небудь вірить в Бога , він  повинен також розуміти , що він не є вільним , оскільки Бог керує кожним його кроком.
У відповідь на це пастух провів чоловіка в яр , де він міг почути з абсолютною чистотою  відлуння кожного звуку.
- Життя є цими стінами , а доля - це той крик , який робить кожен з нас,- сказав пастух.
- Все , що ми робимо , відображається в Його серці і повертається до нас в тому ж самому вигляді.
Бог - це відлуння наших справ.
15

Коментарі

125.04.10, 13:31

    226.04.10, 21:55Відповідь на 1 від N 47-ий

    Дякую. Дуже приємно , що сподобалося.

      анонім

      326.04.10, 22:15

      Я не дуже добре мовляю украинскою мовую тому как я татарин и вивчался в узбекистане,так пробачь але я кажу российскою ----извени боюсь не передать точно мысль,--понимаешь,есть вещи ,нет не так,есть события,которые,как-бы сказать,ну скажем так формируют сознание,-нужен пример?-рождение ребёнка,свадьба(вернее женитьба)-ну и грусное(ето вообще может перевернуть сознание) но ,Да -но,у всего есть своё -НО---вот подумай сами события,какими оно-бы не были согласись--------ЭМОЦИОНАЛЬНОЙ ОКРАСКИ НЕ ИМЕЮТ!!!!---и это правда,найдёшь хоть одно такое событие,пиши ,будет интересно. Мы и только мы сами строим свой внутренний мир(по большому счёту это делают родители и общество) вот и ответ -не всё так однозначно ,зато есть о чём задуматься,если не возражаешь на правах модератора,дам рассылку друзьям

        426.04.10, 22:41

          526.04.10, 22:51Відповідь на 3 від анонім

          Нічого не маю протів. Дуже вдячна.

            626.04.10, 22:57Відповідь на 4 від loveinlove

              727.04.10, 11:21

              Так! Кожен має - те що має.

                827.04.10, 13:23

                Спасибо тебе и хотябычу....

                  928.04.10, 09:25Відповідь на 7 від Makros

                  Так! Кожен має - те що має.....і на що заслуговує

                    1028.04.10, 09:26Відповідь на 8 від U721

                    Спасибо тебе и хотябычу....Приємно , що завітали. Дякую.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна