Про співтовариство

Розміщуємо цікаві пости про наше життя і не тільки про нього, про все, що з ним зв*язане.
Анімаційні картинки,ігри, відео, гумор,та інше. Наше життя непередбачуване, цікаве, з несподіванками.
Все, що є у нашому житті - нам цікаве, тому, ласкаво просимо...))))

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

ЖИТТЯ ТРИВАЄ

Снайпери обстрілюють патогенними снарядами.

Цикади - снайпери, які обстрілюють рослини патогенними снарядами...

Що ми знаємо про світ комах? Насправді дуже багато і в той же час дуже мало. Всю історію вони випереджають і навчають людство у різних речах: від будівництва до польоту. Ви, напевно, заперечите: «Люди — найвищий ступінь розвитку, вони давно обійшли якихось там кузьок». Але поки що в рядах членистоногих є цикадки снайпери, які, вибачте, справляють біологічною зброєю (ще й такою потужною, що її не витримає жоден космонавт), не спішіть з висновками…Цикадки снайпери — це група, до якої входить понад 500 видів. Всі вони мешкають на територіях Північної та Південної Америки, а також кількох островів Тихого Океану. Дорослі особини досягають не більше сантиметра в довжину, але навіть такий розмір дозволяє їм чудово використовувати свій бойовий потенціал. І це при тому, що все життя маленьких цикадок можна описати двома діями: вони п’ють і пісяють. Постійно. Навіть на розмноження вони особливо не відволікаються: зробили справу біля місця де їдять, відклали яйця і знову присмокталися до гілочки. Справа в тім, що комахи безперервно поглинають сік рослин з ксилеми. Штука ця не дуже поживна, тому кузьки фільтрують його через себе нон-стоп. Випорожнюються вони теж постійно — за день цикадки снайпери виділяють випорожнень у 300 разів більше за власну вагу. І роблять це вкрай винахідливо.

 


[ Читати далі ]

Теліфони — не плутати з телефонами.

Теліфони — не плутати з телефонами. Цікавий рід павукоподібних

 



Мешкають ці диво-істоти в тропіках і субтропіках Індо-Тихоокеанської області (від Східного Китаю та півдня Японії до Індії, Індонезії та Нової Гвінеї) а також у Новому Світі (від півдня США до Бразилії). Віддають перевагу лісовій підстилці, де сиро і темно. Їх існує більше сотні видів, розмірами від кількох міліметрів до 10 сантиметрів.

[ Читати далі ]

Перевизначення історичного стилю для наступної епохи.

 

Футуристичний модерн

Перевизначення історичного стилю для наступної епохи.
Автор: @ti.fu

[ Читати далі ]

Сьогодні хтось бачив сонячне затемнення ?...

  • 20.04.23, 07:38



Чому всі так погано ставляться до картоплі?

На насправді, картопля - джерело корисних речовин, просто готуйте її правильно

У бульбах картоплі містяться вітаміни С, В1, В6, В2, К, Е, каротин, фолієва і нікотинова кислоти, велика кількість калію і фосфору, пектинові речовини, клітковина, корисні органічні кислоти (яблучна, лимонна, щавлева), мінеральні солі, що легко засвоюються, включаючи мікроелементи: залізо, йод, натрій, магній, кальцій, марганець, мідь, цинк, нікель, кобальт, бор тощо.

Просто неймовірний набір, правда?

Щоб зберегти максимум корисних речовин під час приготування, варіть його в мундирі або запікайте.




Україна — одна з найосвіченіших націй у світі. Країна посідає 4-те місце у світі за кількістю найосвіченішого населення. 99,4% українців у віці 15 років і старше вміють читати й писати. 70% дорослих українців мають середню або вищу освіту.




[ Читати далі ]


0%, 0 голосів

86%, 6 голосів

14%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

А вони дійсно манюсінькі...)))


Коли дивишся на карликових ігрунок, задаєшся питанням: “Як могли цих манюсіньких мавпочок, розміром трохи більше за пальець, віднести до вищих приматів?”. А потім, коли спостерігаєш за їхньою турботою про близьких, розумієш: так можуть далеко не всі люди.


мавпочки на руці

А вони дійсно манюсінькі


Ігрунки мешкають у вічнозелених лісах басейну Амазонки. Їжі там вдосталь, але й небезпек повно, особливо для таких малюків. Щоб вижити, мікромавпочки змушені покладатися один на одного — примати живуть у групах від 2 до 9 осіб.



[ Читати далі ]

Фіолетовий міст...

 


Драконові дерева

Ця незвичайна рослина має таку оригінальну назву через колір соку. Якщо зробити в дереві отвір, то з нього почне сочитися сік, який під впливом повітря стає криваво-червоного кольору.

[ Читати далі ]

Справжній бомбардир..


Ця кузька не даремно носить таку назву — жук-бомбардтр. У разі небезпеки вони викидають у бік ворога струмінь окропу з отруйної захисної рідини, який на повітрі із тріском миттєво перетворюється на хмаринку.

Жук-бомбардир


Жук-бомбардир бомбонув. Терміново несіть вогнегасник!


[ Читати далі ]

У птаха є копитця...))

Строката пташечка, розміром не більше звичайного голуба, але скільки ж у ній дивного! Ви коли-небудь бачили пташку з губкою на грудях? А чи часто замість пальців у них трапляються копитця? А може, хтось із пернатих може похвалитися тим, що мешкаючи в Центральній Азії, робить раптові турне від Ірландії до Далекого Сходу? Саджа – справді парадоксальна особа!


syrrhaptes paradoxus


Про парадоксальність – це не не ми придумали. Латинська назва пташки – syrrhaptes paradoxus.


[ Читати далі ]

Нічого неможливого...))

 

Багато власників домашніх тварин мріють про те, щоб їхні вихованці могли жити у мирі та гармонії.Думаю це можливо. Мої дружать...))) (Останні чотири фото)...


[ Читати далі ]