хочу сюда!
 

Инна

37 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

Журналісти можуть зарадити судовому свавіллю

30 березня о 14:00 в приміщенні Октябрського районного суду Полтави (вул. Навроцького, 5) за справою №2-5707/10 (позивач Собакар Тетяна до Собакар Сергія) відбудеться чергове судове засідання про поділ майна. Справу розглядає Голова Октябрського райсуду Олександр Струков. Вже більше трьох років Тетяна Собакар намагається відстояти своє право на частину майна, яке було власністю подружжя Собакарів.

У той час, коли її чоловік Сергій Кузьмич працював барменом, вона спромоглася створити свій бізнес «з нуля», вклала в нього свою душу. Тепер же Сергій Собакар, який завдяки своїй дружині став директором телерадіокомпанії «Квадрат», - хоче відібрати у Тетяни все нажите майно і залишити на вулиці.

Маючи великі грошові статки, які він здобув завдяки довірливій жінці, Сергій Собакар вирішує свої питання в судах популярним способом. Протягом трьох років усі 7 справ, пов'язаних з майном подружжя Собакар, дивним чином потрапляють на розгляд лише одному судді - голові Октябрського райсуду Полтави.

Суддя Струков є близьким другом Сергія Собакаря, з яким вони неодноразово відвідували публічні заходи у Полтаві.

Єдина надія - привернути увагу до цієї справи. Тетяна Собакар вважає, що суспільний розголос і присутність журналістів допоможуть уникнути правового свавілля.

Журналістів, громадських діячів та небайдужих полтавців запрошують та просять прийти на судове засідання, від якого залежить доля жінки ( із собою треба мати паспорт чи інший документ, що посвідчує особу для пропуску у будівлю суду).

 
Станіслав Цись, представник Т. Собакар
2

Комментарии

Гость: скоро удалюсь

129.03.11, 23:34

бот