хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Місячне Затемнення 26.06.2010

 Мої вітання всім!
 давно вже я тутачки не була, скучила за вами всіма.

 дуже важлива інфа, тому мушу проголосити: До нас наближається Місячне зтемнення. Насправді нічого лякатися - це річ природня і їх трапляється по декілька на рік. Що це таке з точки зору езотерики? Перевірка. Яка і де? на це  можна відповісти, якщо знати свою натальну карту, гороскоп.

26 червня в 14:30 відбудеться це явище.
в 5 градусі Козерога

Як вважає відома  в Україні астролог Олена Осіпенко ( а саме з її календаря на 2010 рік ця інфа), то особливо значною ця подія бцде для Козерогів. що народилися 23-28 грудня.

В цей період  бажано позбавлятися від дурних звичок , наприклд паління.


оскільки Затемнення відбудеться в тому ж градусі, де зараз хнаходиться Плутон (плнета політиків, бнкірів, великих грошей та й взагалі всього маштабного і великого - тобто і великих кількостей людей - колективів, народів), то  подіїї можуть розгортатися сме в цій площині, яка підпорядкована Плутону. 

що стосується особистого життя, то *перевірки* (тобто ситуації, що можуть бути в житті) слід розглядати у вашому гороскопі - куди потрапляє цей градус - в який дім - по тій стороні життя може пройти якесь дійство.

Будьте уважні!
 Все, що пов*язне з Місяцем - це наші почуття, наш психика, наші емоції, тому в тих. в кого вони неврівноважені, можуть бути вибухи...  але той. хто обізнний. той озброєний! Тож гасіть свої сплахи мирним шляхом, будьте уважні один до одного, Любіть одне одного і тоді ніякі  перевірки не перетворяться на великий шторм життя.


 З Любов*ю,
Ваша Ружа rose
15

Коментарі

123.06.10, 17:40

+

    223.06.10, 17:46

    О, добре, що зазирнули... Та й цікавинку від себе додали до нашої буденності.

      Гість: boogie-woogie

      323.06.10, 19:12

      а це... є таке питання... %) якщо не важко

      в мене на п"ятницю запланована дуже важлива подорож, зустріч із клієнтом, де я буду презентувати йому дуже коштовний і вигідний для нас проект...

      чи варто мені, з огляду на твою замітку, туди їхати?

        423.06.10, 21:58

          523.06.10, 22:44

            623.06.10, 23:30

            главное. что предупредила заранее
            Спасибо. Ружечка!!!

              724.06.10, 02:07

              Ця інфа якраз для мене, т.щ. я Козеріг, і народилася саме у той, вказаний період , тому дуже тобі вдячна за замітку

                824.06.10, 09:37Відповідь на 3 від Гість: boogie-woogie

                а це... є таке питання... %) якщо не важко

                в мене на п"ятницю запланована дуже важлива подорож, зустріч із клієнтом, де я буду презентувати йому дуже коштовний і вигідний для нас проект...

                чи варто мені, з огляду на твою замітку, туди їхати?

                було б тоді варто глянути твої особисті аспекти.... ... взагалі затемнення і їхні перевірки, як що ти живешь правильно, то не турбують.... а якщо трапляються грандіозні події... то сигнал до того. що щось ще не допрацьовано і слід звернути увагу... так що можеш мені кинути на мило свою дату. час і місце народження - подивитися куди в який дім припадає затемнення... може тоіб варто буде взагалі звернути увагу на якісь інший бік життя... - моє мило відкрите

                  924.06.10, 09:38Відповідь на 7 від Nila@

                  Ця інфа якраз для мене, т.щ. я Козеріг, і народилася саме у той, вказаний період , тому дуже тобі вдячна за замітку дуже рада сподіваюся все буде добре!! і зміни будуть накраще!

                    1024.06.10, 09:39Відповідь на 6 від K-ATRIN

                    главное. что предупредила заранее
                    Спасибо. Ружечка!!!
                    предупрежден - вооружен .. буум надеяться

                    освежи мне плиз свои данніе на міло - а то я ща с другого компа... можно глянуть поподробнее...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна