хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Про свічки запалення і хрінове пальне.

кружечком обведено місце де із свічи відлущився шматочок емалі із електроду. там де мав би бути чистий металі був півтораміметровий наліт емалі. двигун майже незаводивсь. підсосу взагілі невідчував. свічки ледь пройшли 100 км. і це при тому що я залив у бак 5 літрів говгяного бензину.

авто яке пройшло на цьому бензині 180 км доїхало і більше не завелося. його ледве реанімували. оскільки я тягнув цю машину мені з бака в бак і залили говна. ніхто ж незнав що в пальному справа.

замінив свічики на СССР і все стало круто. двиг як прогріється став просто літать. отакі справи, шановні автомотолюби.

запрошую до співтоваристава всіх бажаючих. нагадую, СЬОГОДНІ ЗАВЕРШИВСЯ ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ТО 2009. ХТО НЕВСТИГ ТОЙ В ЖОПІ НА ПІВТИЩІ.

ДОРЕЧІ Я ТО ПРОЙШОВ УСПІШНО, ТІЛЬКИ ДОВІДКУ З ВІЙСЬКОМАТУ ВИМАГАЛИ.

7

Коментарі

115.12.09, 12:42

Свічки до того які стояли?

Від військкомату відкараськався?

    215.12.09, 16:50Відповідь на 1 від N 47-ий

    здається назва свічок типу італіа. глянь на фото.
    я у армії не служив бо я там нікого незнаю. тому військового квитка поки немаю. маю приписне. пішов мол так і так. вони кажуть приписне видавали. а в мене нема. виписали 17 грн штрафу за трату документа.
    прриписне перевіряли у нарколога і психіатра. потім тільки меддовідку видали.

    вже є хлопці які мають проблеми. в квиткув них написано що вони шизофреніки і тому неслужили. відповідно техогляд пройти вони не можуть. хоча хлопці норммальні і просто колись косили. а зараз працюють водіями на ффурах. автобусах, таксують.
    просто тепер потрібна штука щоб змінили діагноз із шизофренії на плоскостопість.

      Гість: СДЧ

      316.12.09, 09:17

      коли в мене був жигуль сосід дав мені чемпіони з 79року, ржаві капець, так я їх і не чистив, так вкрутив, через два роки так машину і продав, жодного разу їх не викручував.

        416.12.09, 20:19

        ни разу не ездил на ТО, решал через знакомых, но так как машина требует капиталки, то и ТО отложен.
        Пользуюсь свечами советского производства, ибо Бош трехлепесковые отказали через полтора месяца....

          515.01.10, 00:33

          Да сейчас в бензин всякое гавно мешают. Я не расчитал топлива до нормальной заправки. И заправился на какой то на вид вроде приличной. Так те козлы мне залили какойто ху.....ни от которой все фильтра поплавило, шланги из нутри поразедало и карб забило наглухо.